Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:30
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 8291 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z NAV i NIS , m&m 21/07/03 17:01
mianowicie xp uruchamia sie blyskawicznie ale w momencie jak laduja sie do traya ww aplikacje to trzeba czekac ze 2 minuty, wkurzajace jest to bo w tym czasie nie da rady korzystac z netu (lan), wczesniej tak nie bylo wiec chyba sie cos pokaszanilo z nimi w tzw. miedzyczasie - pomozcie

  1. ja tak miałem, , rkowalcz 21/07/03 19:18
    jak zmieniłem przydzielanie adresów IP ze statycznych na dynamiczne

  2. to chyba wina NAV , Marechi 21/07/03 20:32
    miałem identyczny problem i okazało się, że winowajcą był NAV ładujący się do tray'a więc wyłączyłem tę opcję
    ("Wyświetl ikonę Auto-Protect na pasku zadań") Bo w sumie po co mi ona :)
    W tej chwili mam w trayu tylko ikonkę NIS i nie sprawia mi ona żadnych problemów.

    1. aha , Marechi 21/07/03 22:33
      zapomniałem dodać, że problem ten występował u mnie tylko w wersji NAV 2003 PL natomiast wersja angielska nie sprawiała problemów. Wszystko oczywiście na XP.

  3. Mam i NAV i NIS, , mounty 21/07/03 20:36
    i żadnych problemów :)
    Wszystko oczywiście pod Win XP.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL