 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » NWN 06:12 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 17632 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Throttle - używa ktoś tego programu ?. , Robek 22/07/03 15:00 Jeśli tak, to czy po zainstalowaniu tego programu zauważyliście, że wasz modem się szybciej łączy???.***życie jest jak jajko trzeba je
znieść*** - Nie uzywam... , evil 22/07/03 15:48
mam za to ISDN i laczenie odbywa sie w zadowalajacym mnie czasie 1,33sekundy :)d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|