Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 21507 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

tuner TV do komputera czy ma RDS , Banan 22/07/03 22:15
tak sie zastanawiam, no bo jezeli jest telegazeta przy tv to czy sa programiki ktore pokazuje dane z rds`a przy 'radyijku".

  1. nie spotkałem się z czymś takim , tomx 22/07/03 22:26
    wydaje mi się, że jest to funkcja czysto sprzętowa, chociaż chciałbym się mylić - fajnie byłoby mieć RDS w kompie :-)

    1. RDS jest mozliwy w kompie... , ReeX 23/07/03 12:06
      ... na www.elektroda.pl byly kiedy schematy takiego malego urzadzonka + soft. Wiecej szczegolow nie pamietam.

      1. no właśnie , tomx 23/07/03 16:36
        samym software'm nie da się odczytać danych RDS.

  2. Krok do tyłu ... , Shadow1 22/07/03 22:27
    ... zrobiły tunery PixelView, nie ma Tele Textu w Win XP.

    Są niby jakieś programy w wersji Beta ale jeszcze nie sprwadzałęm.

    Więc jeżeli myślisz dodatkowo o RDS i masz Win XP to zapomnij.

    I WANT TO BELIEVE

    1. krok do tyłu? :o , SiAr 22/07/03 22:44
      Ja mam tuner TV PixelView na Win XP i bez problemu odbieram teletext zarówno fabrycznym programem jak i za pomocą MoreTV.

  3. Jest to możliwe , Visar 23/07/03 15:59
    Kiedyś zrobiłem sobie taki moduł, był on o tyle wygodny, że nie musiałem go do karty dolutowywać, tylko wsadzić w isniejące na niej gniazdko. Potem tylko prosty programik, który wyświetla informacje na standardowej aplikacji do odbioru radia. Koszt tego około 15zł. Montaż na uniwersalnej płytce. Jeśli chcesz jakieś dodatkowe informacje to mogę udostępnić. Program do obsługi tego napisałem dawno i to pod Win98, więc w dzisiejszych czasach... ;)
    Pozdrawiam
    Visar

    Visar

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL