Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45257 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Płyta Soltek SL75FRN2-L , Bernard 26/07/03 21:05
Mam teraz tą płytę i nie mogę wyciągnąć więcej jak 160x12.5, nie wiem dla czego, mógłby ktoś pomóc? Reszta sprzętu jak w podpisie.

Soltek SL-75FRN2-L,a1700+,Sapphire
9800pro,2x512 DDR400
TwinMoos,Modecom 350GTF

  1. po kolei , Tummi 26/07/03 21:12
    pamieci cl2.5, najnizsze tajmingi, wieksze napiecie na proca, pasta na proca, lepszy kuler, zablokowoac pci/agp ;-)
    wymienic proca na inna szztuke ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Tummi łodpisalem ci na temat livea , Thadeus 26/07/03 22:04
      jesli nie czytales lo loknij

      ...

  2. no tak , Bernard 26/07/03 21:17
    temp proca 41 stopni, tajmingi 6,2,2,2.5 też to samo, pci i agp jest zablokowane, przedtem na epoksie 8kha+ szedł 163x12.5

    Soltek SL-75FRN2-L,a1700+,Sapphire
    9800pro,2x512 DDR400
    TwinMoos,Modecom 350GTF

    1. to sa akurat najostrzejsze timingi... , Tummi 27/07/03 10:09
      ...wiec stawiam na pamieci w tym przypadku. 8/3/3/2.5 powinno pomoc.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  3. Napisalem ci na tweaku. , Grolshek 26/07/03 21:30
    Dodam tylko ze dzielnik dla pamieci daj na 5/5 i timingi 8-3-3-2,5 i krec go !!!

    ***** ***!!!

  4. dzielnik , Bernard 26/07/03 22:05
    nie ma takieko ustawienia jak dzielnik 5/5

    Soltek SL-75FRN2-L,a1700+,Sapphire
    9800pro,2x512 DDR400
    TwinMoos,Modecom 350GTF

  5. bardzo dziwne , Zryty_Berecik 27/07/03 00:43
    moja spokojnie poszła bez zadnych kombinacji 10x200 ( procek XP1700+ 0.13

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL