 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28296 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Modem się rozłącza- co zrobić? , Yapa 1/08/03 01:43 Mam tak, że po jakimś czasie braku aktywności modem zrywa połączenie, wiem że mogę dać jakąś komendę dodatkową, która to załatwi, ale nie wiem co wpisać.... Dzięki z góry- ja znam tylko z NIS , Wedrowiec 1/08/03 01:49
masz taka opcje - jak w dialup to zaznaczyc - niestety nie wiem :( rada moja jedyna - albo NIS albo jakikolwiek program generujacy dynamiczny ruch w sieci"Widziałem podręczniki
Gdzie jest czarno na białym
Że jesteście po**bani" - W Dialogu , bursta 1/08/03 01:51
jest opcja "czas bezczynności przed rozłączeniem". Może cos takiego jest u Ciebie. PozdroBrowarek nalej w pucharek C(_) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|