 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27238 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem z FTP , katta 8/08/03 21:35 Sprawa nieco zawila: Jestem w sieci LAN. Do ftp łącze sie przez serwer proxy wedlug zaleceń admina. Jednak od jakiegos czasu przy probie połaczenia dostaje info z proxy: Access Denied. Bez proxy nie moge sie takze połaczyć (tzn pod WinCommanderem łącze się ale nie moge ściągnąć katalogu). Inny komp podłaczony do mojego gniazdka dziala prawidlowo. Admin stwierdzil że to musi byc jakiś konflikt lokalny na moim kompie i to jest powodem odrzucenia mnie przes serwer proxy, ale ja mam świerzego windowsa. Co może być przyczyną?? Winda jest świerza i nieruszana, jedynie w ustawieniach zasad lokalnych zabezpieczeń co nieco pozmieniałem, ale to dotyczylo kont lokalnych. Konfig: WinXpPro, nForce2 z MCP-T + ostatni pakiet sterów do chipsetu- jak sie laczysz i nie mozesz pobrac zawartosci katalogu , smichal 9/08/03 01:13
to sprawdz czy masz wlaczony tryb pasywny- Problem jest w tym , katta 9/08/03 10:19
ze powinienem sie łączyć przes proxy, a serwer mnie od razu odrzuca i nie wiem dla czego
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|