 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27517 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Skad sie wzial wirtualny cdrom ??? , acd 9/08/03 01:38 Mam Winde XP .Pod moim komputerem znajduje sie wirtulny cdrom ,ktory ma oczywiscie swoj odpowiednik w Menadzerze urzadzen - nazywa sie tak :AXV CD/DVD-ROM Scsi CdRom Device .Nie moge tego wylaczyc ,ani odinstalowac .Myslalem ,ze to DeamonToolsy cos namieszaly ,ale tez okazalo sie ze to nie to .Prosze Was o pomoc bo na prawde nie wiem jak sie tego pozbyc.
Ps.:Reinstalka Windy nie wchodzi w gre ...>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<< - mam takiego samego virtuala , Marechi 9/08/03 01:43
z tym, że na własne życzenie :) i pochodzi on z programu Alcohol 120% - W zakładce wirtualne napędy , bursta 9/08/03 01:53
ilość napędów - daj 0 to wyłączysz ten napęd. PozdroBrowarek nalej w pucharek C(_) - Oczywiście , bursta 9/08/03 01:54
w programie Alkohol 120%Browarek nalej w pucharek C(_) - i nie naduzywaj wiecej... , bolo 9/08/03 02:04
:)))"ty zaś uczyń tak, abym słów na
wiatr nie rzucał..."
- Dziekuje , acd 9/08/03 02:07
bardzo>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<< |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|