 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27190 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem z cs-em , blimek 9/08/03 10:02 Mam Counter strike sciagniętego zkąś tam, i nie mozna w nim utworzyć gry, tzn można ale druga osoba tego nie widzi, co jest ?
Wiem -oo- (gogle) itp i archiwum ale moze ktos siedzi teraz na tpc i mi szybko odpowietwojepc - forum światopoglądowych ekspertów - jaka wersja CSa , Dhoine 9/08/03 11:23
jaka wersja HLa, skad jest ten ktos kto Cie nie widzi (LAN?), jesli nie to wpisz w konsoli SV_LAN 0
Sprawdz porty 27015, 27005 i chyba 27016.
Tyle na poczatek. - wersja 1.43 na lanie , blimek 9/08/03 11:44
.............twojepc - forum światopoglądowych ekspertów - to lepiej przeinstaluj wszystko , Dhoine 9/08/03 12:12
bo nie ma wersji 1.43 ;) - i pewnie stad Twoje problemy.
Teraz najnowsza jest 1.5 (a HL 1.1.1.0) - ale niedlugo ma wyjsc 1.6.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|