Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06

 Dzisiaj przeczytano
 42969 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

płyta główna KT4AV , Mr.Byniu 10/08/03 16:53
Mam w/w płytę i kartę grafiki gf 2 ti i pewien problem z tym związany tzn. w biosie nie mam aktywnego pola wyboru AGP jest ono ustawione na auto i nie mogę tego zmienić. Podczas uruchamiania komputera i w samym windowsie pokazują mi sie na ekranie kolorowe kropki w różnych miejscach. PLEASE HELP ME

  1. Hmmmmmmmmm... , bursta 10/08/03 17:20
    Pachnie mi to wirusem?! Na wszelki wypadek przeskanuj dyski kilkoma programami (głowy nie dam, ale...). Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    1. to nie wirus , Mr.Byniu 10/08/03 17:47
      wątpię żeby to był wirus ponieważ te kolorow kropki pokazują się od momentu włączenia komputera

      1. teoretycznie , Kenny 10/08/03 19:17
        to w niczym nie przeszkadza bo wir moze byc nawet w biosie.

        Grafe pewnie przeinstalowywales...? Przeinstaluj jeszcze mobo - moze cos z driverem agp sie pochrzanilo.
        Przy okazji sprawdz czy nie ma jakichs nowszych sterow na stronie producenta mobo (to samo zrob z biosem).

        Te kropki sa zanim jeszcze cokolwiek wystartuje...? To moze byc problem z kablem sygnalowym lub po prostu grafa padla.

        .:Pozdrowienia:.

  2. coś mi się zdaje że grafa padła lub nie pracuje stabilnie , tuptun 15/08/03 14:55
    posiadam tą płytkę i musze przyznać, że jest to bardzo dobra płyta
    w biosie AGP X jest ustawione na auto i w niczym to nie przeszkadza AGP ustawia się domyślnie i raczej te kolorowe kropki to wina kart graficznej a nie płytymoże masz ją za mocno podkręconą:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL