Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 52569 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] TV Medion 32" 16:9 co to takiego ? , SebeKK 11/08/03 07:35
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15058718
Tanie to jak diabli, co to za firma ten Tewion - Medion, zna ktoś ?
Zaryzykowac i wziąć czy się rozsypie po pół roku ?

2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
REG/R9800PRO/TURTE BEACH
SC/

  1. Moi znajomi kupili i sa bardzo zadowoleni , McSlavko 11/08/03 08:13
    powiem szczerze ze warto, tak jak gosc napisał ze sa to markowe urzadzenia pod nazwą innej firmy, czy jakosc odbiega od orginału? niewiem, ale ten TV u kumpla świeci doskonale i działa juz prawie rok bez najmniejszego kłopotu.
    Dla scisłosci ich model ma 28'

    Powered by 4x4

  2. Medion to duza niemiecka firma , mateusz 11/08/03 08:22
    Sprzedaje mase roznych rzeczy : DVD , kompy , TV , glosniki , radia itp . Trudno powiedziec jak z jakoscia , zalezy na co trafisz . Ja mialem radio Mediona , gralo fajnie do czasu jak sie nie popsulo i nieoplacalo sie naprawiac .

  3. zalezy na czym jest on oparty , Wolek 11/08/03 09:15
    osobiscie mam laptopa od mediona ... oparty na plycie asusa - nie nazekam.
    W zestawach komputerowych znajdziesz praktycznie wszystko od MSI ... a ten telewizor, oparty na thomsonie (osobiscie posiadam 28" panoramke thomsona), czyli nie tak zle.
    Moglbys dowiedziec sie jeszcze na jakim kineskopie jest - black pearl, black diva (ten drugi znacznie lepszy).

    Pozdrawiam !

    1. Black Diva , SebeKK 11/08/03 15:37
      z tego co pamiętam, a w czym lepszy ten kineskop ?

      2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
      REG/R9800PRO/TURTE BEACH
      SC/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL