Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 52520 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co jest lepsze VIVO czy DV (firewire) ??? , masza 11/08/03 12:53
Nie jestem obeznany w tych rzeczach...Mam kamerkę cyfrową ze złączem DV.

Chcialbym sobie ponagrywać kilka filmików, i umieścić je na HD w kompie. Co lepiej zrobić...

Czy dokupić sobie złącze Firewire, czy też może lepiej upgradnąć sobie grafikę ze złączem VIVO ???

Jaka to wogóle jest jakość nagrywanych filmów ze złacza DV ??

pozdr.

Pozdrowionka !!!

  1. aaa jeszcze jedno... , masza 11/08/03 12:54
    a moe jest jakieś urządzonko do kompa, którym można przenosić dane z kasetki MiniDV do pliku Divx czy innych ???

    Pozdrowionka !!!

  2. jak DV , RoBakk 11/08/03 13:26
    to tylko firewire, jakość taka sama bo tylko kopiujesz materiał cyfrowy z taśmy na dysk

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. popieram , bartek_mi 11/08/03 13:36
      dv to cyfrowa jakosc
      vivo to analog
      jak masz kamerke z dv to tylko fire-wire
      do zmiany na divx i inne formaty soft do kompresowania jakis potrzebny

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. tylko FireWire , ZGreG 11/08/03 13:59
    ViVo dobre jest jak chcesz z VHSa albo TV zgrywać - ale to nie ta jakość co miniDV. W końcu musisz konwertować z analoga na cyfrę - a fire jest bez konwersji - cyfra-cyfra. A jak już zrzucisz zawartość to tylko soft jest Ci odpowiedni potrzebny żęby zrobić divx. (I mocny sprzęt - ale do czego dziś nie trzeba mocnego sprzętu?)

    podpis?
    jaki podpis!

    1. ten w podpisie starczy? , masza 11/08/03 16:06
      bo jak tak to kupuję Firewire..a to obojetnie jakiej firmy to Firewire?? Bo u mnie w miescie jest za 90zł Mint itp. (takie no name) ??

      Pozdrowionka !!!

      1. aha do kamerki dostaem , masza 11/08/03 16:07
        soft jakiś, uklead studio czy jakoś ..wystarczy ?

        Pozdrowionka !!!

        1. Ulead - powinien styknąć , ZGreG 11/08/03 17:55
          do wstępnej edycji. Sprzęt spojonie - ja z VHS zrzucam na Radeonie ViVo <starsza edycja 7xxx> i dwóch PIII@775, dysk mam WD-40gb_JB+BIII20gb+320SDR i jest spox-jak robię do formatu ATI *.vcr to nie gubi klatek, jak robię np. mpeg albo divx <od razu> to gubi 10-15%klatek-nie jest źle. Myślę że przy FW nie będziesz miał tego problemu - w A_Premiere możan chyba ustawić że zczytuje Ci od razu z kamerki (capture source? Ulead też tak ma o ile pamiętam) Jakiego FireWire to Ci nie poradzę - aż tak się nie znam )-:

          podpis?
          jaki podpis!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL