Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 11:40
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11

 Dzisiaj przeczytano
 62973 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Visual C++ .NET Standard , h-doc 11/08/03 19:43
Mam zamiar przesiąść się z Visual Studio 6.0 Enterprise Edition na Visual C++ .NET Standard. Ktoś się orientuje jakie są zasadnicze różnice (w VS6.0 korzystałem tylko z C++ i MSDN)? Jak zmienione jest IDE, co może mnie zaskoczyć, czy bez problemu przerzucę na to moje stare projekty? Nie ma nigdzie dema a nie chcę kupować w ciemno.

  1. tez mam pytanie , atay 11/08/03 19:45
    wczoraj kumpel probowal mnie przekonac ze Visual Basic jest bardzo podobnym jezykiem do C++, ja slyszalem ze to blizej php, moglby ktos mnie uswiadomic ? :)

    _- Atay -_

    1. eh... , h-doc 11/08/03 19:54
      raczej nie - Basic i C a zwłaszcza C++ to dwie odmienne filozofie programowania. A porównanie z PHP to też trochę nieadekwatne, bo PHP to język służący do robienia konkretnych rzeczy, a C i Basic to, że tak powiem, języki "do wszystkiego" (znaczy, że w php np. gierki nie napiszesz)

  2. bez problemu sie przesiadziesz na .net , bartek_mi 11/08/03 20:38
    szczegolnie jesli Cie interesuje c++, mfc i msdn

    a moze warto zainteresowac sie c#? od kiedy poklikalem w c# nikt mnie nie namowi na mfc :))))

    jesli nie chcesz kupowac dema to.... sciagnij sobie mulkiem pirata - wiem, ze to namawianie do przestepstwa ale zanim wtopisz kase lepiej zobacz na wlasne oczy.

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. bartek_mi , h-doc 11/08/03 21:15
    dzięki za info, a co do C#, to też o tym myślałem, ale terminy mnie tak gonią, że wolę na razie pracować w sprawdzonym języku. Jak będę mógł poświęcić trochę czasu na edukację, to na pewno zajrzę do C#.

    Pozdro!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL