Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12

 Dzisiaj przeczytano
 68371 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy do kilkuletniego TV można dopiąć jakiś zestawik głośnikowy 2.1?? , Jaceqp 12/08/03 16:51
Pytałem troszkę w tej kwestii podczas odpowiedzi na posta dotyczącego podłączenia TV do kompa, ale moje pytanie było dość schowane wiec wrzucam je tutaj...

Mam w 2gim pokoju standardowy TV 21". Jest to zwykłe mono niestety (1 głośnik) no a poza tym jak wiadomo z basami nie jest ciekawie :/
Zapodając kabelek Video do TV (na chinchu) puściłem od razu kabel audio, żeby sobie spokojnie lookać np. filmy z kompa. Z tymże jeśli chodzi o audio to w TV mam wejście też z tylko jednym cinchem - chyba oznacza to że sygnał i tak pozostanie w wersji mono. No ale kabel przepiąłem - 2 żyły schodzą się w tym 1 chinchu - dźwięk jest.
Ale teraz tak... Obok jest jeszcze 3cie gniazdo słuchawkowe, które chcę wykorzystać do dołączenia głośników 2.1 - jest to Duzy Jack, ale bez problemu skombinuję jakąś przejściówkę.

Chodzi po prostu o to, czy w ten sposób głośniki bez problemu będą chodzić czy nie - czy mogą wystąpić jakieś zakłócenia itp. Wiem że najlepiej podłączyć je bezpośrednio do kabla audio z kompa, ale zależy mi też na zwykłym oglądaniu telewizji z nieco lepszym udźwiękowieniem - choćby lookając VIVĘ możnaby deczko basy podkręcić - if u know what I mean :D

pozdr.
Jaceqp

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL