Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARtiuS 14:19
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59

 Dzisiaj przeczytano
 75500 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jest jakas możliwość zablokowania ściągania jpg z własnej strony? , poczta2003 12/08/03 19:22
Znalazłem skrypt który blokuje p.p myszy ale to łatwo obejść


<script language="Javascript1.2">
// (C) 2000 www.CodeLifter.com
// http://www.codelifter.com
// Free for all users, but leave in this header
// Set the message for the alert box
am = "Niestety, prawy klawisz nie działa!";
// do not edit below this line
// ===========================
bV = parseInt(navigator.appVersion)
bNS = navigator.appName=="Netscape"
bIE = navigator.appName=="Microsoft Internet Explorer"
function nrc(e) {
if (bNS && e.which > 1){
alert(am)
return false
} else if (bIE && (event.button >1)) {
alert(am)
return false;
}
}
document.onmousedown = nrc;
if (document.layers) window.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);
if (bNS && bV<5) window.onmousedown = nrc;
</script>


istnieje jakas metoda na taką zabawe?

  1. mysle ze jest to awykonalne , Dhoine 12/08/03 19:33
    Jedynym, powiedzmy to sposobem, jest (praktykowane przez niektore serwisy) nakladanie przezroczystego napisu czy loga na zdjecie (cos jak znak wodny). To moze zniechecic do sciagniecia zdjecia.

    Bo jakiegokolwiek zabezpieczenia byc nie zrobil, to w ostatecznosci mozna pacnac PRINT SCREENa i wkleic w PAINTa. I pozamiatane ;)

  2. albo lepiej z cache przegladarki , Deus ex machine 12/08/03 22:37
    wyciagnac .-) przeciez, jak gostek ma zobaczyc grafe to musi ja zassac do siebie, jak napisal Dhoine - awykonalne

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL