Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74257 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AMD XP 2800+ temperatura , JohnyBravo 12/08/03 20:14
Czesc! Zmienilem ostatnio procesor z AMD XP2100+ na 2800+XP.Mam plyte Asusa A7V8X w ktorej z update\\\'walem Bios do najnowszej wersji. Chcialbym sie dowiedziec czy temeratura procesora jest w normie. Oto co mi podaje plyta glowa: CPU Temperature 56 C, MB teperature 39 C. Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

ARBEIT MACHT FREI

  1. Nie jest zle , alkatraz 12/08/03 20:37
    Temperatura Athlona 2800+ na rdzeniu Barton moze dochodzic do 70 st. i jest to temp. bezpieczna. Tzw. die temperature dla AXP Baeron to ok. 80 st. celsiusza. Podajesz 56 stopni, ale nie wiem, czy to przy maksymalnym obciazeniu procesora, czy raczej przy idle ? Jak przy maksymalnym, no to sie niczym nie martw, choc nie zaszkodziloby wmontowanie wentylatora w obudowa.
    Pozdrov.

  2. jak przy pelnym obciazeniu , Kane 12/08/03 20:46
    to temperatura jest calkiem ladna nawet jak na te upaly. Nie ma sie czym przejmowac

    Pozdro Kane

  3. Dziekuje wam za odpowiedz. , JohnyBravo 12/08/03 21:06
    Bo juz sie martwilem ze moge go spalic .ta temperatura jest bez obciazenia. aktualnie jest 54 c. czy moglibyscie podac jak mam skonfigurowac poprawnie Bios pod ten procek.Czy jego wydajnosc jest poruwnywalna z Intelem 2800 MHZ? Serdecznie pozdrawiam

    ARBEIT MACHT FREI

  4. no to lecimy: , alkatraz 12/08/03 21:20
    Tu znajdziesz cos o wydajnosci Twojego 2800+ i porownanie do innych procesorow:
    http://www.pl.tomshardware.com/...30217/index.html

    Jesli masz 2800+ to i plyte masz tez nowa. Zoptymalizowac bios...hmmmm...moze z w boot seqence wylacz fdd ? :-)
    Bios w takich plytach jest na tyle dobry, ze sam sie odpowiednio ustawi, a jak chcesz podkecac, to pozmieniaj mu taktowanie FSB.

  5. Coś wygląda na to że te bartony nieźle się jarzą :-) , Umek 12/08/03 21:29
    j.w.

    1. i dlatego beda , Amorr 12/08/03 21:47
      lśniły po wieki :D

      ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

      1. Mowie to Wam bez beki ;> , evil 12/08/03 21:54
        ech...

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

  6. Wielkie dzięki chłopaki ! , JohnyBravo 13/08/03 04:58
    Wisze wam po browarze:))

    ARBEIT MACHT FREI

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL