Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 89680 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Poczta Polska - List z WIDOKT zamiast Znaczka , atay 14/08/03 01:08
wlasnie dostalem list adresowany na mnie, stempelek z Łodzi, moje imię i nazwisko oraz bezbłędny adres pisany ręcznie.
W środku list odbityt na ksero ze koles jest chory na raka i chcialby dostac miliony pocztowek. Potem texty w stylu ze mam wyslac to do 20 osob bo inaczej cos zlego mi sie przydazy, poparte dowodami ze Henka pralka zabila, a Zoska utopila sie podlewajac kwiatki. Jeszcze dorzucone cos typu "to nie zart" i sysko co w liscie.

Ale nie to mnie zaciekawilo ... mianowicie w liscie pisze, zeby tak wysylac listy do innych ludzi, zamiast znaczka wpisując WIDOKT 18313 (ręcznie). Na kopercie ladny stempelek z literką T i napisami "Brakująca 1,20 zł, Specjalna 1,20 zł".

Moje pytanie brzmi:
- Jak to jest finansowane, kto za to płaci i czy paczki po 10-20 zł też mogę przesyłać tym sposobem ?
- Czy dochodzi to wszędzie czy jest jakieś ograniczone pole działania tego znaczka ?
- Czy razem z listem dostałem wąglika ? :)

_- Atay -_

  1. Wąglik... (-: , ZGreG 14/08/03 09:37
    To mi się najbardziej podoba... (-: W- wąglik I-idiotyzm D-dur brzuszny O-ospa wietrzna K- kiła T-tyfus.... Już wiesz jaki zestaw....(-; Jak nie wiadomo kto płaci to wiadomo kto płaci "pan płaci, ta pani płaci, ten pan płaci,..."

    podpis?
    jaki podpis!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL