Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 96608 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HP735 vs. A60 , jack13 14/08/03 04:10
kolega ma mały dylemat , który z tych aparatów wybrać , głównie zależy mu na jakości zdjęć , jakości obiektywu , ewentualne wywoływanie zdjęć w fotolabie 10x15 . Co możecie doradzić ?

  1. z tego co mi wiadomo , NimnuL-Redakcja 14/08/03 08:30
    z opinni wnosze, ze HP robi srednie aparaciki .... Cannon znacznie lepsze . zreszta ten A60 jest bardzo chwalony .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Tu nie ma nad czym się rozwodzić. Z tych dwóch to ... , Muchomor 14/08/03 08:52
    ... tylko Canon.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  3. ja brałbym canona , ksk 14/08/03 09:49
    lub ewentualnie Nikona 3100 (obydwa cena ok. 1200)

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  4. ogolnie hp stracil na renomie , M1ni$ter 14/08/03 11:16
    sam sie przymiezalem nad tym modelem ( 735 - niezle paramerty dobra optyka , uzytkownicy , ktorym dziala ( o tym dalej) nawet sobie go chwala itp itd ;) ale jak sie okazalo ze 3 na 10 sprzedawanym aparatow wraca do serwisu po paru dniach/tygodniach uzytkowania to podziekowalem , zwlaszcza ze strasza iz serwis hp to jeden z bardziej uciazliwych dla klienta ( BARDZO dlugi okres "naprawy" ), w tej chwili , tak jak przedmowcy wyzej radza, wzialbym canona

    "Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

  5. Mam tego HP , Mareckin 14/08/03 12:53
    i z jakości zdjęć jestem średnio zadowolony. Nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy Kodakiem 2Mpix którego wcześniej miałem. Dużą wadą HP jest to, że pożera akumlatorki przy intensywnym użytkowaniu w jeden dzień.

    Mareckin, AOT to jest TO:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL