Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 97190 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki tryb pracy dla portu LPT? , Sith 14/08/03 12:17
No właśnie - jaki? na nowej płycie mam do wyboru ich pełno do tego wybór przerwań. Jaki tryb mam wybrać żeby moja drukarka pracowała poprawnie? Udało mi się raz żeby ją wykryło, ale na tym się skończyło - drukarka nie działa. Dodam ze jest ona sprawna na 100%. Proszę o pomoc - bardzo pilne, miałem coś wydrukować na wczoraj:/ Z góry dzięki.

  1. hmmm , Kaszpirowski 14/08/03 12:48
    ja mam potr auto

    |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
    |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
    |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

    1. a tryb- , Kaszpirowski 14/08/03 12:48
      Ecp+Epp czy jakoś tak

      |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
      |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
      |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

  2. Jak masz klopoty z konfiguracja drukarki z poziomu biosu to , kkom 14/08/03 12:48
    definitywnie rojakpot - przykladowo:
    http://www.rojakpot.com/showBOG.aspx?bogno=89

    pozdr.!
    Krzys

    404 - Sygnaturka under
    construction

  3. Ustaw normal (SPP)... , Umek 14/08/03 14:15
    na początek - powinno działac tylko wolniej. Szczególnie ze starszymi drukarkami.
    Zabawne, że nie napisałeś jaka drukarka... :)

    1. Już sobie poradziłem;) , Sith 14/08/03 14:18
      Jakoś drukuje. A drukarka się nie ma co chwalić - Lexmark 1000. Nie potrzebuje lepszej - byle od czasu do czasu jakąś prace do szkoły druknąć czy cuś - wystarcza w 100%

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL