Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101907 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak odtworzyć film zapisany w formacie VCD (chyba długie). , OLD++ 14/08/03 17:08
Jak odtworzyć film zapisany w formacie VCD tzn. na płytce są następujące foldery EXT, MPEGAV, SEGMENT, VCD. Film zapisany jest w folderze MPEGAV nazwa pliku AVSEG01.DAT, text CD1.txt. Problem jest następujący: film trwa łącznie powyżej 55 min, a odtwarzacze BSPLAYER, ALLPLAYER, VPLAYER itd. odtwarzają 44:08 min z napisami, (pasek dochodzi do końca) potem film jest dalej odtwarzany lecz bez napisów (napisy mają 55 min). Czym to ogladnąć????

TPC Board -- Powinno być FWA Board

  1. programem do dvd , Kenny 14/08/03 17:15
    np PowerDVD

    .:Pozdrowienia:.

  2. OK a gdzie napisy??? , OLD++ 14/08/03 17:19
    Power DVD nie ma możliwości odtworzenia napisów.

    TPC Board -- Powinno być FWA Board

    1. na pewno jest jais plugin , Kenny 14/08/03 17:28
      ale nie powiem jaki bo nie uzywam :>

      .:Pozdrowienia:.

  3. Jak pliki są na dysku, , Ponczo 14/08/03 22:08
    to pliki dat nagraj najlepiej w nero na płytę VCD, później instalujesz np. Power DVD, wsadzasz do odtarzacza i oglądasz.

    -=|GG:1668081|=-

    1. A co z textem ?????? , OLD++ 14/08/03 22:26
      No właśnie.

      TPC Board -- Powinno być FWA Board

  4. tiaaaa , Tummi 15/08/03 01:21
    .dat leci na hdd, zmieniamy na .mpg i lecimy do plajerka (bsplajer na przyklad),
    napiski normalnie.
    jesli to svcd, to elecard mpeg encoder instalujemy i zaczynamy tak jak sie moj post zaczyna ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL