Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101878 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

RPG Online... , ::LinX:: 14/08/03 17:13
... zna ktoś jakąś fajną gre online, ale taką gdzie nie trzeba płacić abonamentu ????

MacBook Air 13,3

  1. Ultima online , Dhoine 14/08/03 17:17
    i polskie servery (np. provector - aczkolwiek nie wiem czy jeszcze dziala).

  2. ta...telling story via GG;) albo LARP'a , Iza WGK 14/08/03 17:17
    z kolegami po pobliskim lasku:) Total free
    a powaznie, podpinam sie...

    How fortunate the man with none ...

  3. wejdzcie na , krogulec 14/08/03 17:38
    http://www.ultima.superokna.pl/ Szkoda, że nie mam czasu w to w to grac. Potrzebny tylko oryginalna wersja gry, chociaz znajomi grali na piratach. Ja bym jednak nie chcial ryzykowac straty napakowanej postaci, bo admin zorientowal sie, ze mamy nieoryginalna wersje gry. Innych darmowych gier nie znam, ale w koncu ultima on-line to legenda wsrod tego typu gier, wiec chyba warto sprobowac

  4. Neverwinter Nights , XepeR 14/08/03 18:00
    polecam serwery Wirtualnej Polski. Byly 2: pierwszy otwarty hack'n'slash. Na drugi jest rekrutacja. Piszesz do nich kim chcesz grac, co ma twoja postac reprezentowac, ogolnie muszisz ja dosc doklanie opisac i opowiedziec jej chistorie. Jak teraz jest to nie wiem, nie gram juz od jakiegos czasu. Jak kupie dodatek to znow bede siedzial calymi dniami :)

    http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=_nwn

  5. np na , Mackie Messer 14/08/03 19:40
    anarchyonline masz 7 dniowy trial, zawsze cos ;)))

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. No i , Yog-Sothoth 14/08/03 21:15
      jest jeszcze wersja pudelkowa do kupienia w Empiku za 10zl z darmowym miesiacem :>

      wrong fool!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL