Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 106015 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Caviarem 80gb 8mb. , Thorgal1 14/08/03 23:38
mam dwa dyski caviar 80gb 8mb.założyłem na tym macież i było cool - przez 2miechy.Zaczeło sie od tego że jak zgrywałem jakieś filmy od kupla któryś dysk zaczął \"świszczeć\" przez chwile i zwis (win xp pro)zobaczyłem ze są troche za ciepłe (ale nie aż tak bardzo) poczekałem chwile - ostygły - zgrałem wszystko na samsunga, rozwaliłem raida i zrobiłem bez macieży,przy formatowaniu wszystko cool zainstalowałem windowsa xp i jak przegrywam jakieś filmy mam to samo zaczyna świszczec i zwis. po resecie ni ewidzi tego jednego hdd,włacze kompa ponownie widzi oba i juz jest dobrze ale jak zagram film (duży plik) to zwis.z małymi bez kłopotu ale też żeby za duzo ich nie było. może macie pomysł czy jest sens montować na nie wentylatory, chociaż dyski maja dużo miejsca i wcale takie gorące nie są.(znaczy palce sie nie przyklejają :) czy może juz ten dysk nadaje sie tylko do reklamacji?

  1. Witam w klubie , maciej_s 15/08/03 01:09
    http://twojepc.pl/boardPytanie49470.htm i http://twojepc.pl/boardPytanie48583.htm

    Z ciekawosci spytam sie o wersje firmware twojego dysku... Bo wysnuwam ciekawa teorie.

  2. mój Caviar 80GB , rkowalcz 15/08/03 11:08
    świszcze non stop i to bardzo głośno (ale działa :) ).
    Jest on najgłośniejszym urzadzeniem w moim komputerze.
    Powoli jest to cięzkie do zniesiena (szczególnie w nocy), dlatego zastanawiam się nad jego wymiana, a ma on tylko 10 miesięcy.

  3. niestety , Thorgal1 18/08/03 20:46
    zessałem progamik do testowania dysków WD z action (www.a2.pl) i okazało sie ze pierwszy hdd przeszedł test bez kłopotu (5minut) drugi po 41 sekundach wył jak pies i test napisał błąd 006 skątaktuj sie z serwisem WD.Niestety poszedł do reklamacji.A miały być takie dobre.Jedyny plus że jak miał paść to chociaż w taki sposób że wszystko z niego zgrałem. bo przy macieży 160gb danych poszło by się jeb**. Pozdro i thx.

  4. sorki , Thorgal1 18/08/03 20:48
    pomyliłem strone (www.a.pl)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL