Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111932 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Reinstal sysyemu a Edonkey 2000 , Syzyf 15/08/03 11:33
Niestety ale muszę dokonać reinstalacji systemu W sumie żaden problem zajmie mi to tylko trochę czasu ale.... Właśnie ale. Mam zainstalowanego edonkeya na partycji C a pliki zciagnięte te częściowo i te juz całkowicie przez edonkeya są na partycji D Całą partycję C skasuję aby zrobić reinstalka No i Tu jest problem bo mam sporo niedokończonych pliczków w oknie transfer w edonkeyu i nie chciałbym ich stracić I teraz pytanko Czy jeżeli zainstaluję od nowa system i edonkeya to będę musiał od nowa ściągać wszystko ?? Czy wystarczy po reinstalce wskazać edonkeyowi katalog z niedokończonymi ściągnięciami ( katalog na partycji D którego nie kasowałem podczas reinstalacji windowsa )i on zacznie od momenty w którym skończył ( tak robię np z kazza ) Czy da się tak zrobić Poradźcie i doradźcie !

Jestem Jaki Jestem

  1. edonkey nie potrzebuje instalacji , krogulec 15/08/03 12:02
    skopiuj po prostu caly katalog w ktorym masz zainstalowanego edonkeya na D i po klopocie. Zachowasz w ten sposob wszystkie ustawienia i po reinstalce program uruchomi sie tak jak by nic sie nie stalo. Tylko skrot bedziesz musial sobie recznie stworzyc :)

  2. a ja polecam eMule , atay 15/08/03 13:00
    chyba ze koniecznie musisz z proxy korzystac, wtedy nie masz wyboru.

    _- Atay -_

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL