Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116255 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos sie bawil programami do optymalizacji polaczenia internetowego? , Mms 16/08/03 12:54
Chodzi mi na przyklad o programy: iSpeed, Easy MTU. Czy to cos daje i na jakim laczu bylo testowane?

Pozdrawiam

  1. ja kiedyś bawiłem sietakim programem , Ponczo 16/08/03 15:53
    jak jeszcze łączyłem sie przez modem z netem. Zauważalnej różnicy nie było.

    -=|GG:1668081|=-

  2. sie bawilem ... i bawie , Konix 16/08/03 18:28
    najpierw byl TCP Optimizer a teraz Accelerate 2K3 oba dobre , oba polecam - z tym ze drugi to shareware ale dla chcacego nic trudnego ;)))

    ---=== JEC MIUT ===---
    Tu żondzi xiondz

    1. aha i siedze w LANie (osiedle) , Konix 16/08/03 18:29
      ale patrzac na Twoje pingi programowo niewiele zdzialasz ;))

      ---=== JEC MIUT ===---
      Tu żondzi xiondz

      1. Pingi pewnie bede lepsze w poniedzialek. :(( , Mms 16/08/03 18:38
        Taka kiepska firma i tyle. A temat poruszylem z ciekawosci. Tylko napisz czy widzisz jakies efekty stosowania tego typu programow.

        Pozdrawiam

        1. w sumie to co oferuja te programy mozesz , Konix 17/08/03 07:52
          uzyskac przez modyfikacje wpisow w rejestrze ale tak jest prosciej . Efekt jest ( szczegolnie w przypadku Accelerate 2K3) . ten programik modyfikuje m in MTU , TTL i kilka jeszcze innych rzeczy (o ktorych nawet nie wiedzialem wczesniej ze sie je modyfikuje) . Generalnie jest ok ale zeby sie przekonac czy naprawde dziala musisz sprobowac w swojej sieci , bo jeden Ci powie ze u niego smiga ladnie a drugi powie ze nawet nie zauwazyl wzrostu wydajnosci - wiele zalezy od samej sieci . pozdrawiam

          ---=== JEC MIUT ===---
          Tu żondzi xiondz

          1. Dzieki. , Mms 17/08/03 12:57
            Poprobuje.

            Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL