Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4215 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki wentylator P4 2,4G ??? , vikary 17/08/03 01:32
juz nie moge wytrzymac!!! mam procek P4 2,4G Box i wlasnie ten BOX mnie juz zmeczyl ;). Po przekroczeniu temp na procku powyzej 40st jego "przyjemne" swistanie doprowadza mnie do szlu. Prosze o doradzenie jaki wentyl radiator zamontowac zeby miec swiety spokoj
pozdrawiam

  1. jezeli chcesz miec cisze , Portal 17/08/03 08:56
    a zarazem bezpieczna temp procka to polecam nastepujace :

    http://www.4max.com.pl/...g=24&gg=19&id=27
    http://www.4max.com.pl/...g=24&gg=19&id=65
    http://www.4max.com.pl/...g=24&gg=19&id=31
    http://www.4max.com.pl/...g=24&gg=19&id=33

    Tylko te dadza ci cisze i przyzwoita temp - wada , dosc drogie.

  2. BOX glosny? coool :) , Bodhi 17/08/03 09:40
    jesli uwazasz BOX-a za glosnego to Zalman z pewnoscia przypadnie Ci do gustu :)

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

    1. najpierw sprawdz te Zalmany co podalem , Portal 17/08/03 19:36
      a pozniej wypowiedz sie na temat ich ciszy :)

  3. BOX? , Ament 17/08/03 10:16
    Ja mam 1.6@2.4 i uzywalem Volcano7+ na Low (3000 obr/min)... Pozniej spalil mi sie ten regulator obrotow a przy Fanmate1 od Zalmana wiatrak od Volcano jest jeszcze glosniejszy. I z tego wszystkiego zalozylem z powrotem coolera BOXowego. I jestem bardzo zadowolony bo jest super cichy (a tez predkosc wzrasta w zaleznosci od temp. proca). I wisi mi to ze proc ma moze z 5C wiecej;-) Przy temp rzedu 30-40C nie ma to zadnego znaczenia dla mnie i dla proca:) Takze BOX rulez!!!

    I
    -AMENT-
    I

  4. hymm... , vikary 17/08/03 14:25
    co do BOX'a to musisz miec szczescie Ament , albo twoj procek slabo sie grzeje ;p , u mnie plyta tak steruje wiatrakiem ze w momencie gdy temp zmienia sie z 39 na 40 st obroty zmieniaja sie z ok 3000 na 3500 i te czeste zmiany i dzwiek przy 3500 irytuje mnie...a co do tych modeli fdajnie wygladaja na tych stronach ale jakby ktos mi cos polecil bo przezyl cos na wlasnej skorze to bylbym wdzieczny
    pozdrawiam

  5. Moje zdanie jest takie , Mademan 17/08/03 23:49
    Nie ma lepszego coolera od Zalmana CNPS 7000-Cu, tylko ze kosztuje on 200zł ale za cisze i jakosc sie niestety placi sporo http://www.4max.com.pl/...g=24&gg=19&id=27

  6. czy ma sz taki? , vikary 18/08/03 00:33
    czy gdzies go sluchales ?

  7. Glacialtech Diamond 4100 , mirkrup 19/08/03 08:12
    http://www.glacialtech.pl/...ialtech/socket478.htm

    Model 4200 jest dla mojej malutkiej obudowy niestety za wysoki :((

    1. pierwszy raz widze... , vikary 25/08/03 19:13
      widze ze masz taki wentyl, nie spotkalem sie jeszxcze z ta firma, widze ze powinien byc cichy :) prosze napisz cos wiecej jezeli uzywasz ten wentyl, na jakim procku, jaka temp masz na nim przy maks obciazeniu, do jakich obrotow sie rozkreca i czy go wtedy slychac

      1. ...zastanawiam sie nad Thermaltake® Volcano 7+ A1254 , vikary 25/08/03 19:19
        ...ale nie bede ukrywal ze jestem przerazony jego glosnoscia przy max obrotach 47 dBA (High Speed (35 dBA - Middle Speed, 24 dBA - Low Speed)), ale moze ktos z Was go uzywa i moze nie ma potrzeby zeby sie az tak moocno rozkrecal na P4 2,4G...u mnie przy obciazeniu procka na 100% jest 47/48st obroty wentyla BOX to 3400...i glosnosc jest nie akceptowalna

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL