Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7241 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plyta glowna do 600 zl. Jaka ? , !max! 17/08/03 14:34
Szukam czegos takiego bo pora wymienic sprzet. Najlepiej jak by miala S-Ata, jak bylby Raid to tez bym sie nie pogniewal, no i dodam jeszcze ze myslalem o czyms na nforce2. Mam kilka pomyslow jak np Abit NF7-S, Asus A7N8X Deluxe, Epox RDA3+ lub Microstar K7N2 Delta ILSR ale nie moge sie zdecydowac. Poradzcie cos jak mozecie. Dodam ze do tego bedzie procek 2400+

|Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
|WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

  1. ponizej masz podobny watek , Outsider 17/08/03 14:50
    http://twojepc.pl/boardPytanie49972.htm wprzeczytaj go - ne pewno pomoze, jak by Ci jeszcze bylo malo i chcialbys recenzje to kilka postow dalej rowniez znajdziesz http://twojepc.pl/boardPytanie49994.htm
    Przyjemnej lektury.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  2. Nawet się nie zastanawiaj , alkatraz 17/08/03 16:23
    Bierz Asusa w wersji deluxe, jeśli miałby to być Asus bez Deluxe, to weź Abita :-) Abit NF7-S v2.0 jest fantastyczna, ale co Asus, to Asus, a wersja Deluxe, to prawdziwy luksus w najlepszym wydaniu. Pozdrawiam.

    1. A jak z O/C na Asusie , !max! 17/08/03 17:47
      Czytalem ze mozna podniesc Vcore tylko do 1.8 V.
      Ewentualnie chodzi mi po glowie Epox 8RDA+ tylko ze S-Ata nie ma :( ale chyba jednak skusze sie na tego Asusa. Tylko jak z O/C na nim ?

      |Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
      |WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

      1. szczerze mówiąć , alkatraz 17/08/03 18:15
        nie mam pojęcia jak z o/c w Asusach. W abicie moim "starym" mam do 1.95V (KX333) a w NF7-S jest chyba coś koło 2V - nie pamiętam już. Powiedz tylko, co chcesz kręcić powyżej 1.8V ?
        Ja mam AXP 2000+ ze steppingiem B0 i na 1.5V chodzi jako 2600+, a na 2800+ (2250MHz) przy 1,65V. No, ale się rozpisałem.

  3. hmm , Winter 17/08/03 18:38
    bierz EPoXa 8RDA3+ - nie ma SS, ale ma resztę bajerów i Vcore do 2.2V i masa opcji do O/C

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL