Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37362 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] [Auto] - Procedura po zgubieniu tablicy rejestracyjnej ? , Umek 17/08/03 23:11
Jak krok-po-kroku wygląda procedura po zgubieniu jednej z tablic rejestracyjnych. Niestety jedną pogubiłem, odnaleźć się nie dało :(
PS: Podsumowanie 3-dniowego weekendu - jak się jedno uda to inne się spierd... Ech - samo życie... :-|

  1. Idziesz do urzędu i to zgłaszasz , Agnes 17/08/03 23:14
    Musisz wyrobić sobie nowe
    http://www.um.kielce.pl/...zial_khu/zgubienie.html - zobacz, co jest potrzebne

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. zaraz... , Okota 17/08/03 23:15
      najpierw na policje trzeba zglosic... bo beda zatrzymywac auto!! a bez papierka...

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

      1. wydawało mi się, , Agnes 17/08/03 23:20
        że na policję, jak istnieje prawdopodobieństwo kradzieży, i to dotyczyłoby dwóch tablic, a nie jednej.. no ale kłócić się nie będę - możesz mieć rację.

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

      2. Nie trzeba , Bierioza 17/08/03 23:21
        chyba ze chce duplikat blachy z obecnie posiadanym numerem, ale to tylko w przypadku kradziezy wydaja...

      3. Ty a od kiedy policja zajmuje sie zagubieniami. , Grolshek 18/08/03 10:24
        Biuro Rzeczy Zagubionych czy co ??

        ***** ***!!!

        1. heh , Okota 18/08/03 10:45
          bo ja kurcze zrozumialem "zagubienie" ech te niuanse... taaaa ale juz sie wyspalem.... chyba...

          Dyslektyka błąd nie pyka...
          RTS wszechczasów:
          Supreme Commander

  2. na policje , Okota 17/08/03 23:14
    zglosic... poinstruuja dalej..
    1? :D

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  3. Wyglada to tak: , Bierioza 17/08/03 23:19
    Bierzesz okolo 150 PLN, idziesz do wydzialu komunikacji Urzedu Miejskiego/Powiatowego i w ciagu okolo (w zaleznosci od dlugosci kolejki) kilkudziesieciu minut stajesz sie posiadaczem nowych "blach" - nie zapomnij o stempelku na kwicie OC ktory uzyskasz w oddziale ubezpieczyciela - bez niego przyjemnosc jazdy moze kosztowac okolo 3500 PLN przy pewnym zbiegu okolicznosci...

  4. no to nie zle prostowales... , bolo 17/08/03 23:45
    ...rure, ze az Ci tablice wywialo... :)))))

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

  5. Ja wiem... , Raphi 18/08/03 10:22
    bo pracuje w Wydziale Komunikacji :))
    A wiec tak: Jesli zgubiles to policja nie jest Ci potrzebna, ale musisz napisac oswiadczenie o zagubieniu pod odpowiedzialnoscia karna. Potem przynosisz do Urzedu druga tablice, dowod rejestracyjny i karte pojazdu (jesli ja wydano). To wszystko. Jesli Ci ja ukradziono, to lepiej zglosic kradzien na policji, a dalej tak samo.

    Najlepsze pomysły przychodzą
    zawsze w najdziwniejszych
    miejscach. http://hoonda.pl

    1. Dokladnie tak jak mowisz. , Grolshek 18/08/03 10:26
      Przydaja sie fachowcy z roznych dziedzin.Ostatnio wlasnie zgubilem wiec mam na biezaco...

      ***** ***!!!

  6. Wielkie dzięki... , Umek 18/08/03 17:20
    za liczny odzew - nie wygląda to tak źle jak myślałem wieczornie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL