Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37513 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Partycje- duzy problem? , kulwis 18/08/03 02:06
Mam problem z zalozeniem nastepujacej listy partycji na dysku 80 GB:
1. partycja podstawowa 10GB (Windows XP)
2. partycja podstawowa 512MB (Linux swap)
3. partycja podstawowa 10GB (Linux native)
4. partycja rozszerzona a w niej 3 dyski logiczne

Linuksowy fdisk przy zakladaniu dyskow logicznych wysypuje sie. Bardzo prosze o podanie nazwy programu, ktorym bez problemu moge zalozyc takie partycje. A moze jest to poprostu niemozliwe? Prosze rowniez o zaproponowanie swojej wersji zagospodarowania dysku 80Gb wraz z 2 systemami linux i Windows XP. Na marginesie fdisk dosowy zle rozpoznaje wielkosc mojego dysku.
Za wszelkie info z gory dzieki.

  1. u mnie sie sprawdza , Tummi 18/08/03 02:53
    2.5gb, 2.5gb, 2.5gb i reszta ;-)))))))) wszystko primary, soft: slackware 7.0 fdisk. aha - swap dla lina imho niepotrzebny przy .5gb ramu - zalezy, co robisz.

    info: 2 systemy, ew. miejsce na 3ci (niewiadomo, co wymysla na stoodiach) i reszta - voby zajmuja duzo miejsca, filmy tez ;->>
    dzielenie dysku na kilka malych partycji zawsze doprowadza do tego, ze nie mam gdzie zrzucic pelnego dvd - 1gb tu, drugi tam, gdzies tam jeszcze cos wolnego, w sumie jest wystarczajaco miejsca, a nie ma jak zrzucic vobow ;-(

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. Hm, ja takie rzeczy robię Partition Magicem, ale , sebtar 18/08/03 16:01
    w przypadku operacji na istniejących partycjach z danym zalecam przy korzystaniu z tego programu dużą ostrożność (backup ;) ).

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL