Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:55
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37280 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HDTV + komputer ,granie i ogladanie filmow. , speed 18/08/03 04:33
Kto juz to robil?? Ciekawy jestem opinii.
Ja zrobilem to na Plazmowym TV 42\" i na 36\" plaskim konwencjonalnym TV (oczywiscie te dwa TV maja suport dla HDTV) .Efekt taki ze szczeka omalo co nie zlamala mi nogi:)).
Nie spodziewalem sie ze jakosc bedzie taka dobra.
TV byly podlaczone do komputera za pomoca cyfrowego kabla DVI i do karty Radeon 9800 . Obraz na Plazmie byl szokujaco dobry a odgrywane filmy DVD z komputerowego napedu wygladaly lepiej niz ze stacjonarnego DVD !!! myslalem ze moze DVD jest uszkodzone ale sprawdzilem 6 filmow . Gry szczegolnie kolorowe jak U.T 2003 i reszta nowych wygladala super jezeli ktos ma mozliwosc to warto to zobaczyc. Plazma ma suport dla 1280x1024 ( natywna rozdzielczosc) .Wyglada na to ze HDTV smialo moze zastopic monitory ( oczywiscie do ogladania filmow i zabaw) .
Jest godzina 21.32 i na zewnatrz 34 st C + :))) .

  1. a ja wlasnie skonczylem , Tummi 18/08/03 04:52
    ogladac 12 angry man (12 gniewnych ludzi) - polecam (29", svideo-svideo, herc 8500 hehehe).

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. speeed ty mnie chcesz dobic co ???? , Thadeus 18/08/03 12:25
    polska i hdtv - juz pedze po plazme do piwnicy :P, ja se co najwyzej 21 cali odpale ;)

    ...

  3. Takie TV to mi się do , sebtar 18/08/03 16:03
    pokoju nie zmieszczą :-P

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL