Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:54
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37197 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] dobry sklep internetowy w USA , blob21 18/08/03 06:30
witam po dlugiej przerwie ;) moje pytania to:
1. czy moze zna ktos jakies dobre (tanie) sklepy inernetowe w USA z czesciami komputerowymi ( linki mile widziane ;] )
2. co oplaca sie kupic tzn jaki sprzet sobie skrecic ... ?? powiedzmy tak do 1000$ ( przez pewien czas nie mialem dostepu do kompa o internecie nie mowiac i nie wiem co teraz jest na TOPIE ;] )
3. jak spedziliscie wakacje ? ;)

pozdrawiam

relax

  1. Let's play: , pippi 18/08/03 07:15
    Ad. 1. różni powiadają, że godnymi polecenia są:
    www.newegg.com
    www.hypermicro.com
    www.ncix.com (ci są bodaj z Kanady ale shipping do USA jest)
    www.crucial.com
    www.tigerdirect.com

    Ad.2. Mam na zbyciu taki hardware za 1k$ - Duron, mobo ECS, etc ;-)))) Szczerze - zależy od preferencji (Intel vs AMD, ATi vs nVidia etc.), ale dobry stosunek jakości do ceny mają Athlony ze średniego pułapu, do nich jak ulał pasują płyty na chipsecie nForce2 (powiadają, że Albatron robi niezłe płyty i niezbyt drogie). Co do grafiki - tanio można kupić karty na układzie GF4Ti - starym, ale jeszcze jarym.
    Ad. 3. W pracy - przynajmniej niżej podpisany :-(((

    Pozdrawiam

    1. i jeszcze .. , NimnuL-Redakcja 18/08/03 09:44
      http://www.pricewatch.com/

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. jeszcze sklep Della (monitory) , speed 18/08/03 09:26
    Za tys$us zlozysz Top komp z Radeonem AIW 9800pro ,1GB pamieci i nagrywarka DVD +,-, i jeszcze zostanie na dobre party:)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL