Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:55
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37239 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

divix na monitorze i TV , Daniel 18/08/03 08:41
Czemu niektore divixy widze jednoczesnie na obu ekranach (monitor i TV), a nie ktore tylko na ekranie podstawowym (domyslnym - zalezy jak ustawie jest to albo monitor albo telewizor) ? Mam Hercules Radeon 8500 128 MB RAM.

  1. u mnie na GF4Ti4200 VIVO... , Jaceqp 18/08/03 09:42
    ... jest jakoś też dziwnie... Korzystam obecnie z nview (klonowanie obrazu). Jak pulpit chodzi w 1280 to oczywiście na TV mam tylko część widoku ale przy 75Hz obraz jest widoczny! za to jak odpale bardziej dopasowany tryb - 800x600 i też 75Hz to mam czarny obraz na TV. Z filmami z kolei trochę też się męczę - ustawiam w bestplayerze oczywiście żeby przy full screen zmieniał rozdzielczośc na 800x600 i niby ok. ale czasami muszę zmieniać kolory z 16bit na 32bit lub odwrotnie bo inaczej po kilku chwilach obraz na TV znika :/

    Podobno wszyscy wolą TVTool'a ale osobiście niespecjalnie mi się spodobał. Owszem wszelkie parametry (kontrast, jasność, nasycenie itp) pod ręką ale miałem z nim większe problemy niż ze standardowym oprogramowaniuem w detonatorach...

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  2. hmmm... , Daniel 18/08/03 09:45
    Ja na razie uzywam tylko ustawien ze sterownikow.
    W sumie mi to az tak bardzo nie przeszkadza, bo nie ogladam filmow jednoczenie na 2 ekranach. No ale sam problem jest dziwny. Polowa divoxow wyswietla sie na 2 ekranach, a druga polowa tylko na "1szo planowym".

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL