Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41168 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MP3 -> AudioCD.... pytanie... , ::LinX:: 18/08/03 11:45
... mam zgraną płytę Audio (The Matrix OST) na MP3 i gdy nagram to z powrotem na Audio to czy będzie mi rozpoznawał tytuły utworów np. w WinAMP'ie za pomocą bazy CDDB ??? a jeżeli nie to co mam zrobić ty to robił ....

MacBook Air 13,3

  1. jesli dograsz CD Text to chyba tak ... , NimnuL-Redakcja 18/08/03 11:49
    bez tego raczej nie rozpozna bo jak ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. WinAMP też nie rozpoznaje , Sith 18/08/03 11:54
      CD-TEXTu... są do tego specjalne programy... ale nazwy nie pamiętam.:(

      1. c.d. ... , ::LinX:: 18/08/03 11:57
        ... nie chodzi mi o rozpoznawanie CD-Text'u przez WinAMP'a tylko o rozpoznanie płyty Audio zrobionej z MP3 (zgrane z oryginalnego AudioCD) w bazie CDDB ... w jakimkolwiek programie który obsługuje bazy CDDB ....

        MacBook Air 13,3

        1. To jest chyba niemozliwe. , Mms 18/08/03 12:42
          Musisz miec oryginal albo dokladny obraz CD. Ja kiedys zrobilem obraz CloneCD Carlosa Santany i CDDB zadzialalo.

          Pozdrawiam

    2. tere fere , Mackintosh 18/08/03 13:42
      programy w połączeniu z CDDB rozpoznają płytę po długości ścieżek audio...muszą być idealne z oryginalną płytą audio cd
      Trzeba zrobić tak: musisz nagrać wav z tych mp3, następnie nagrać wszystkie pliki wave tylko i wyłącznie te które znajdują się na płycie audio z której są zrobione i w tej samej kolejności...można zaznaczyć żeby nagrał CD text, ale to jest po to by rozpoznawane były utwory w stacjonarnych odtwarzaczach dvd i audio <-----tak sądzę!!!

      tak robię i płyty są rozpoznawane w CDDB...

      PS: najlepiej sprawdzić czy wszystki mp3 są zrobione z tej samej cd, ten sam encoder, bitrate itd, później nagrać wav i robić tak jak wyżej...hej

      " Życie zmusza człowieka do wielu
      czynności dobrowolnych. "

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL