Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:17
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46433 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Długie uruchamienie WinXp przez dysk twardy. , rkowalcz 18/08/03 19:39
Jest sobie płyta Asus A7V8X-X i do niej podpięty Maxtor 20GB. Przy Win98SE nie ma żadnych problemów, natomiast przy WinXp są. Po odpaleniu komputer znajduje bez problemu dysk i nastepuje wgrywanie WinXP i w tym momencie dysk "cichnie". Następnie po około 30 sekundach słychać jak dysk rozpędza talerze i WinXP ładuje się już normalnie. Co zrobić aby dysk nie był usypiany na 30 sekund ?

  1. ... , Soulburner 18/08/03 19:51
    W menedżerze urządzeń we właściwościach 2 kontrolerów IDE wyłącz wykrywanie twardych dysków tam, gdzie nie masz ich podłączonych (w zakładce Zaawansowane ustaw autowykrywanie tylko tam, gdzie coś zostało wykryte).

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. Dobrze gada ! , Cartman 18/08/03 20:06
      Dać mu wód.. ehm WD Caviar :)

      SWEEET !

  2. ja mam coś podobnie , pjfox 18/08/03 19:53
    2x HDD i 2x WinXP
    Zmiana płyty z jakiejś p200MMX na 2500+ i w/w ASUS.
    Jednego XP postawiliśmy od nowa - i muli okrutnie na starcie - znaczy długo się uruchamia ale potem śmiga.
    A drugi sam sobie znalazł drivery i śmiga, odpala się ledwo 5 śmignięć paseczka (-: ale po pokazaniu się ekranu niby cisza, ale Pierwszy program np. Word (ojca XPek to jest) odpala się ok.3minuty jak nie wiecej i muli dyskiem okrutnie....

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  3. moze to wina DHCP? , 1Majkel 18/08/03 20:01
    j.w

    http://www.F22TAW.prv.pl

    1. w sumie sięciówka jest na płycie, , rkowalcz 18/08/03 20:05
      ale w menedżerze urządzeń wyłączona. Wyłaczenie jej w BIOS-ie też nic nie dało. Czy może wyłączyć usługę Klient DHCP ?

    2. ja bym sie nawet , Konix 18/08/03 20:22
      pod tym podpisal . Bardzo prawdopodobne . Ten temat byl juz nie raz poruszany na boardzie i o ile mnie pamiec nie myli (a jestem trzezwy !!:)) dochodzilismy do podobnych wnioskow

      ---=== JEC MIUT ===---
      Tu żondzi xiondz

    3. baaaaaaaaa , pjfox 18/08/03 20:55
      sam tak kiedyś poradziłem komuś i zadziałało (-:

      jednak u mnie nie bangla... bo nieco inny problem

      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL