Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46

 Dzisiaj przeczytano
 59415 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kto ma problem z zainsalowaniem win2000? , domo 19/08/03 16:00
posiadam plyte epox8k7a+ i nie moge zainstalowac win2000. instalacja staje w miejscu bodajze podczas wykrywania sprzetu (niebieski ekran instalatora czyli sam poczatek). probowalem zainstalowas system z ronych plyt i nic. dodam ze win98 lub me dziala super (nie wiesza sie itp.). winxp rowniez sie nie chce zainstalowac, dzieje sie dokladnie to samo (pewnie dlatego ze jest to niemal identyczna zasada instalacji jak w win2000). dzieki za pomoc.

no future man, no future

  1. Dwie sprawy , McMelassa 19/08/03 16:20
    może to wina podkręconego sprzętu, lub druga sprawa: czy płyta posiada jakiś nowy typ kontrolera do którego należy najpierw podać sterowniki z dyskietki? - tyle mi przychodzi do głowy na szybko.

    Posiadacz sprawnego,
    elektronicznego zabytku :)

    1. czy nowy to nie wiem.. , domo 19/08/03 18:30
      ale ma HIGH POINTA. ale po wprowadzeniu sterownikow nic sie nie zmienilo. wylaczylem w ogole drania w biosie. sprzet podkrecony nie jest

      no future man, no future

  2. Plyta jest OK... , Vertus 19/08/03 17:25
    mialem na niej win2k i winxp. Powyciaagaj wszystko i zostaw tylko grafe... Zintegruj z instlakaa najowszego service packa... Wrzuc domyślne ustawiania w biosie... Zaktualizuj bios... Odkurz komputer...

  3. Po instlacji nie zapomnij... , Vertus 19/08/03 17:28
    zwiększyc Large System Cache lub zainstlowac laty z strony AMD. Chodzi o ten bug w jednym z mostków AMD761...

  4. a ja bym przeczytal co takiego na tym ekranie wywala , hyperlink 19/08/03 17:34
    bo na jedynym ze starszych kompow rowniez wywalalo mi prawie na samym poczatku niebieski ekran a ja nieczytajac reset i reset ;) Dopiero za czwartym razem przeczytalem :)
    Po prostu nieb. ekran nie musi oznaczac zwisu tylko podaje wazne inf. do ktorych nalezy sie zastosowac :D
    U mnie np. wywalalo ze plyta nie jest zgodna z ACPI i zeby instalator poszedl dalej nalezy wcisnac F7 :)
    Takze lepiej napisz co na nim pisze - bedzie latwiej :)

    1. mhhh nic nie pisze:( jest tak: , domo 19/08/03 18:44
      pojawia sie niebieskie okno gdzie sa trzy mozliwe obcje:
      1)"aby rozpoczac instalacje systemu win200 nacijsnij enter. gdy to zrobie pojawia sie znany nam problem, instalator staje w momencie "badania konfiguracji dyski - ale nie zawsze, czasami jest inny napis).

      no future man, no future

  5. a ja proponuje , smichal 19/08/03 21:15
    zmienic karte grafiki na inna - moj kumpel tez nie mogl zainstalowac na Geforcie, wsadzil jakas stara TNT i poszlo a potem przelazyl karty i wszystko dziala :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL