Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1908 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bios dla zmodowanego R9500@R9700 , merams 20/08/03 09:19
Czy jest możliwe wgranie biosu dla takiego radka żeby system wykrywał jako R9700, a nie R9500 z odblokowanymi potokami i 256bit magistralą?

  1. chyba , pj1 20/08/03 09:45
    tak chociaz nie podales modelu radka(zakladam ze his lub szafir) powinienes sciagnac sobie osprzet do fleshu na www.overclockers.pl(caly opis byl kilka miesiecy temu mod 9500pro@9700)tak jest chyba 11 biosow ,zgrac swoj i wgrac (chyba kosci 3.3) bios zmodyfikowany na kosciach 3.3ns

    Epox8rda+,At2500+@2.4Ghz,Xp+sp1
    2x512 333@410Kingston,Chieftec420
    ATI 9.7pro450\700vmod omegi

    1. tak , pj1 20/08/03 11:35
      jak mowie mod 9500 czy 9500pro na 9700 w systemie powinien byc widziany jako 9700pro(zadne zmiany sterow nie pomoga) wiec ja mysle ze mosicie bios podmienic a najepiej spytac sie o to sprzedawcy gdzie zostala karta kupiona

      Epox8rda+,At2500+@2.4Ghz,Xp+sp1
      2x512 333@410Kingston,Chieftec420
      ATI 9.7pro450\700vmod omegi

  2. na... , NimnuL-Redakcja 20/08/03 10:34
    www.benchmark.pl jest artykul o takiej modyfikacji .
    pozdro

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. wiem , merams 20/08/03 10:50
      nawet mam taką kartę jak na obrazku, tylko że u mnie za cholere nie można wgrać sterów jak u nich. Do się tylko do 9500. Próbowałem chyba wszystkie dołączone z płytką i nic tylko 9500 da się zainstalować. Mam podejrzenie że może po zmodowaniu nie wgrano biosa do 9700? Ale sam już nie wiem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL