Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1865 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nokia 3310 padła ... + prosba o podeslanie tapet z Windows XP ;> , NimnuL-Redakcja 20/08/03 10:34
Witam!
Moze od konca zaczne.
Poprosze jedną osobe posiadającą WindowsXP o podesłanie na e-maila tapet (wszystkie z katalogu web/wallpaper) oprócz tej z łączką (ta jest BMP i zajmuje ponad 1MB . reszta jest w JPG i w sumie okolo 600KB zajmuje jak sie nie myle . . .

z góry dziekuje .

A teraz pytanie do tych co mogą wiedzieć o co chodzi ;)

Byłą sobie Nokia 3310 . lezała na łózku i po pewnym czasie zauwazylem, ze nie ma zasięgu. W innym aparacie zasięg był, wiec to nie wina sieci. Telefon został zaniesiony do naprawy, ale sobie nie mogli z nim poradzic (zakladzik amatorski, prowadzony przez elektronikow-amatorów, ale z pomsłami) . jest juz nieco lepiej, ale do konca nie jest dobrze. Mimo, ze kreska zasięgu teraz jest maksymalnie lub prawie maximum to jednak dodzwonienie sie na ten telefon czy odebranie SMSów graniczy z cudem . Dzwonienie z telefonu jest mozliwe, choc czasem wybieranie numeru jest przerywane. czasem kreska zasięgu spadnie na chwile do zera poczym wskoczy ponownie do maximum .

czy ktos wie co moze byc popsute ??
dziekuje i pozdrawiam

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. ja tak mialem w motce cd930 jakies 3 lata temu , mel2 20/08/03 10:37
    padlo zlacze antenowe

    Don't lose your head,
    There can be only one.

    1. aha , mel2 20/08/03 10:50
      dodam ze w serwisie naprawili i nawet wgrali nowe oprogramowanie - wiec jesli twoja na gwarancji to slij czym predzej

      Don't lose your head,
      There can be only one.

  2. problem tkwi w antenie , Outsider 20/08/03 10:49
    N3310 maja ja wbudowana. Musiales gdzies stuknac telefonem lub cos w ten desen i antena sie obluzowala. Trzeba by rozlozyc ten telefon i sprawdzic co dokladnie stalo - moze wystraczy te antene tylko ponownie ulozyc. Tym niemniej jednak na odleglosc nie da sie stwierdzic jednoznacznie co sie stalo i jak to usunac.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    1. a ak ta antene , NimnuL-Redakcja 20/08/03 11:13
      zlokalizowac??

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. do anteny ciezko , Outsider 20/08/03 13:36
        sie dostac gdy nie masz odpowiednich srubokretow torksowych. Oczywiscie mozesz zrobic to silowo, ale nie gwarantuje, ze pozniej ja skrecisz. Jak rozkrecisz juz aparat to antena jest u gory po prawej, patrzac od tylu aparatu.

        Okiełznany Ukierunkowany Twór
        Sometimes Informatycznie
        zDEspeRowany...

  3. poszlo , vector 20/08/03 12:27
    mailem

    1. dziekuje .. , NimnuL-Redakcja 20/08/03 13:45
      pozdrawiam.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    2. alll moj blad ;> , NimnuL-Redakcja 20/08/03 13:57
      chyba sporo osob mi wyslalo te tapetki ;> moglem napisac do jednej osoby prywatnie ;> ehhhh 5MB sie sciaga ... :/

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL