Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1949 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Udostepnianie polaczenia pod Win98 SE , RyVar72 20/08/03 11:04
Witajcie.
Mam problem z konfiguracja udostepniania polaczenia. Siec wyglada tak; Serwer NT 4.0 i stacje ze stalym IP, ktore loguja sie do NT i przydzielonej domeny. Dodatkowo w sieci chcialem postawic komputer na Win 98SE, ktory udostepnil by polaczenie internetowe, ktore bedzie chodzic na stacjach. Niestety linuxa nie znam wogole i chyba sam nie dam rady tego postawic np. na Freesco, bo dla niego nie potrzeba szybkiego kompa.
Prosze o jekies sugestie.

Pozdrowionka

  1. nie wiem jakie to polaczenie internetowe... , Ranx 20/08/03 11:10
    sdi? stalka? isdn? modem?
    na kazde takie sa proste metody:) np na sdi jest polopiryna:) odpalasz i masz.
    mozesz z win98 ale fakycznie freesco albo podobne bedzie wygodniejsze.
    polecam pogooglowac ale zaczac szukanie od archiwum - wyrazy freesco np znajdzie sie sporo danych

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. To SDI ... , RyVar72 20/08/03 11:16
      tak, wiem, ze wystarczy odpalic i chodzi, tylko u mnie jet jeden klopot, tak jak pisalem mam stale IP na stacjach z serwera Nt, poza tym jest logowanie do domeny i chodzi o to zeby pogodzic serwer NT 4.0 z dostepem do internetu.
      Poszukam Freesco i pobawie sie z tym.

      1. zaden problem:))) , Ranx 20/08/03 11:54
        w ustawieniach IP na stacjach wpisujesz adres IP tego kompa z sdi jaki gateway (brama domyslna) i po zawodach. nic sie nie gryzie
        chyba ze nie masz wolnego ip wtedy jest nieco gorzej ale tez sie da:)

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. jak masz SDI to z Freesco sobie poradzisz... , Jaceqp 20/08/03 11:13
    pościągaj sobie tylko kilka poradników krok po kroku i już. Do podstawowego postawienia freesco w zasadzie nie musisz znać żadnego polecenia w linux'ie - no chyba że jakiś tam reboot :D

    Oczywiście freesco działa też ze zwykłymi modemami (zewn.) oraz innymi łączami. Ale np. do neostrady z powodzeniem wykorzystuje się już bardziej zaawansowaną dystrybucję -np. debiana czy knoppix'a..

    pozdr.
    Jaceqp
    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    1. No i odpalilem ... , RyVar72 20/08/03 15:04
      Dzieki za podpowiedzi, wlasnie odpalilem i smiga na Freesco :D, tylko jeszcze pytanko, czy mozna cos wiecej na tym Freesco zdzialac? np jak jest niewielki dysk w kompie, gdzie mozna o tym poczytac?
      Pozdrowionka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL