Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1900 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

telefon sl45i czy t720i , kozi bob 20/08/03 11:11
zastanawiam sie nad kupnem jednego z tych telefonow.
Ktory polecacie?

  1. zdecydowanie sl45i, , the_unicorn 20/08/03 11:38
    mam właśnie tego siemensa i jestem bardzo zadowolony. Dla porównania kumpel ma tą motorolkę i cieszył się nią jakiś tydzień od dnia zakupu, a później żałował (żałuje do dziś ;)) Mnie ona też jakoś nie przypadła do gustu.
    Pozdrawiam!

    "The wisest is he who knows he
    does not know"

  2. a ja , Birdman 20/08/03 11:48
    polecam ME45 :)

    ping?

  3. zalezy na czym Ci zależy , Marcel_27 20/08/03 12:14
    Motka jest kolorowym i przez to bardziej efektownym telefonem, ale z użytkowego punktu widzenia nie robi (na mnie) dobrego wrażenia. SL-ka to solidny fajny aparat który na pewno można polecić.
    Według mnie (użytkowy, nie estetyczny punkt widzenia ) z tych dwóch aparatów stanowczo Siemens.

  4. ok dzieki , kozi bob 20/08/03 12:21
    wam bardziej zalezy mi na "solidnym telefonie" wiec siemens

    pozdr.

    1. SL45i to bardzo solidny telefon. , sebtar 20/08/03 17:13
      Prosty w obsłudze i użytkowaniu. Choć ja używam najczęściej tylko gadania ;) i odtwarzacza mp3 ( 64 MB akurat mi starcza do roboty i z powrotem ;) ). Wadą jest wystająca antena ( choć może dlatego nie ma nigdy problemu z zasięgiem ;) ) i ślamazarne łącze RS232.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  5. sl45i , spok 20/08/03 14:17
    mam siemensa i zakupilem go z 3 powodów :
    1. Mp3 (choc 32mb-a pamieć to troche za mało)
    2. Java , co związane jest z dużą ilościa softu(mam około 150 gierek)
    3. Wygłąd
    nadmienię , że dużo spedzam czasu w autobusie(weekendowe wyjazdy do kobitki)

  6. ? no bez jaj... , XTC 20/08/03 17:56
    potrzebujesz GPRS? jak tak to nie masz się co zastanawiać - motorola... jak nigdy w życiu nie zamierzasz tej sprawy dotknąć - to weź siemensa ... zawsze to tani odtwarzacz mp3... /złączem RS się nie przejmuj - każdy 'normalny' ;) kupi od razu czytnik i większą kartę mmc :)/

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL