 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22826 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[OT] Dowciap , marcin79 21/08/03 11:21 Była sobie mała wieś i był smok, który się nazywał Kicek. Tak mu było przykro, że go tak nazywają, że z tego powodu pił bardzo, bardzo dużo... soku. I miał potem strasznego kaca, więc szedł do jeziora i jak zaczerpnął pyszczek to im wypijał całe jezioro. Wójt, rada sołectwa i wszyscy najważniejsi ludzie we wsi napisali więc do smoka: "Kicek! Jest dwudziesty ósmy czerwca, zaczęły się wakacje. Spróbuj się wysmarować jeszcze raz tymi sokami i spróbuj wypić dzieciom jezioro na wakacje to zobaczysz!"
Niestety biedny Kicek nie dotrzymał słowa. Napił się tych soków i wyrzłopał dzieciom całe jezioro. Ludzie wzięli widły i kosy i przegonili biednego Kicka.
W ten sposób powstała Sucha Beskidzka.~~~~ sapere aude ~~~~ - cos mało postów :) , Voytec 21/08/03 16:29
nie wiem czy ludzie nie pojęli kawału czy on jest nieśmieszny, ale ja sie uśmiałem , spoko
pozdroSłyszysz ? ... Wzywa ... - Może dlatego, że... , marcin79 21/08/03 16:32
...zrobiłem błąd i napisałem "wyżłopał" przez rz :) Koleżanka, której opowiadałem też dziwnie zareagowała: "To to miasto czy kiełbasa?" :)))~~~~ sapere aude ~~~~ - żartujesz ... , Voytec 21/08/03 20:59
buahahahahaha KIEŁBASA !! ha ha haSłyszysz ? ... Wzywa ...
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|