 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22515 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jak uziemic przewod sieciowy?? , Piapia 21/08/03 13:47 Mam siec na ekranowanym przewodzie FTP. Wiem ze bez uziemienia przewod ten jak antena zbiera wszystkie zaklocenia.
Jak to ustrojstwo uziemic??
ps. wtyczki ma ekranowane
pozdrawiam"Człowiek się starzeje bo się
nie bawi" B&W
gg40609 - wg mnie , Ranx 21/08/03 14:38
wystaczy z jednej strony do masy (obudowy) jednego z kompow... z 2 nie polecam...o roztramtajdany charkopryszczańcu... - Podłacz do kaloryfera , Emios 21/08/03 16:06
Podłacz do kaloryfera- nie mam zeliwnych kaloryferow , Piapia 21/08/03 18:31
mam Convectory;-) miedziane rurki"Człowiek się starzeje bo się
nie bawi" B&W
gg40609
- Miedziane czy żeliwo to chyba metalowe , OLD++ 21/08/03 20:27
Tak czy nie.TPC Board -- Powinno być FWA Board - Nie do konca , bwana 22/08/03 01:19
Metale to pierwiastki metaliczne lub ich stopy, natomiast zeliwo jest stopem zawierajacym pierwiastki niemetaliczne. Tak czy siak wychodzi na jedno, bo i to i to jest dobrym przewodnikiem elektrycznym."you don't need your smile when I cut
your throat"
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|