Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 08:17
 » luckyluc 08:14
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27259 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co sadzicie o takich glosnikach ? , soltys79 21/08/03 19:56
sa to trzy modele marki JAZZ
tutaj sa linki :)
http://www.jazzspeakers.com/products/J7915.htm
http://www.jazzspeakers.com/products/J7915A.htm
http://www.jazzspeakers.com/products/J7907.htm
ten ostatni posiada podobno EAX
Co sadzicie o tych glosnikach i ktore sa z nich najlepsze ?
Czy oplaca sie inwestowac w EAX czy lepiej wziasc 5.1
pomozcie :)

AnimatorS

  1. cos sie komus pomylilo. , hillel 21/08/03 20:04
    EAX to standard creativa generowania efektow przestrzennych w gierkach. z glosnikami to nie ma nic wspolnego.

    Gods Made Heavy Metal

    1. ale wiele glosnikow jest z tym standardem , NimnuL-Redakcja 21/08/03 22:57
      zgodnych . . . tak przynajmniej na nich jest napisane

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. a czemu , LooKAS 21/08/03 20:14
    jazz speakers? wyjatkowo niska cena? nie lepiej jakis sprawdzony model Creativa (5100,5300) lub logitecha?

  3. Na twoim miejscu , borg18 21/08/03 22:09
    nie brał bym żadnego z nich a jak co to ten pierwszy zestaw a co do tego EAX to są to po prostu jak kolega pisze efekty specjalne takie jak equalizer tęro muzyki wyciszanie szómów czyli wszystkie ustawienia efektów przestrzennych napisz do jakiej ceny mają być te głosniki

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  4. te moge kupic juz za 130 PLN , soltys79 21/08/03 22:19
    Jak macie cos lepszego w podonej cenie to dajcie znac :)

    AnimatorS

  5. Polecam , alt0038(a.K.a._&) 21/08/03 22:39
    Najlepsze głośniki typu 2.1: Samsung SMS-5100, a jak chcesz Dolby, to kup 2 zestawy i zrób kwadrofonię ;) Cena 1 zestawu - 199 zł

    Trust no one ... they all float down
    here

  6. jak chcesz tanie i dobre to tak zwane tanie Logitechy czyli ... , 100licaaa 22/08/03 21:08
    czyli Labtec'i

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL