Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57

 Dzisiaj przeczytano
 27660 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] DO Seby78 - cd. o karcie muzycznej , acd 21/08/03 22:21
Mieszkam w Sulejówku pod Warszawa ,wiec jak cchesz to mozesz wpasc i posluchac jak gra zanim wezmiesz .Jesli natomiast nie jest w stanie przyjechac to wysle Ci karte jakims kurierem ,zebysmy obaj byli pewni ( ale to troszkei wiecej Cie wyniesa kosztry przesylki ) lub poczta . Jutro o 8 rano jade do Londynu i wracam dopiero ok 16.X .
Rownolegle bedzie trwac ( od 29.09 ) moja aukcja na Allegro ( numer aukcji 86914 ) ,wiec mozesz ta droga licytowac .Jesli nikt nie bedzie chcial kupic tej karty to po zakonczeniu aukcji sprzedam ja TObie ( jesli bedziesz chcial ofc. ) ,natomiast jesli ktos Cie przebije cenowo to oczywiscie sprzedam jemu .
Ps.:Dobrze by bylo jakbys jeszcze dzis odpowiedzial ( albo wyslal mi mejla lub wiad na gg -3473434 -,a ja po powrocie odpowiem )
ps2.:Dla wszystkich innych czytajacych ,sorx ,ze zasmiecam ,ale Seba78 ma zastrzezony mejl

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. nie ma Cię na gg to tutaj Ci odpowiem , Seba78 21/08/03 23:16
    Wiesz, noszę się od dłuższego czasu z kupnem lebszej karty niż mój biedny sis na płycie. Kiepsko u mnie z kasą a sytuacja w firmie nie pewna, mam jednak ochotę na ten sprzęt bo słyszałem, że naprawdę dobry i na moje potrzeby powinien styknąć. Muszę się zastanowić. W sumie to dobrze, że nie będzie Cię dłużej, może się u mnie wszycho powyjaśnia i nawet może się o nią potarguję z innymi. tak czy inaczej trzymam rękę na pulsie i jakoś się podjarałem możliwością pożądnego odsłuchu muzy z kompa!:)
    pozdrawiam

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. to swietnie , acd 21/08/03 23:23
      masz dobry tajming bo wlasnie mialem wylaczyc kompa na 25 dni ! Odezwe sie ok. 16tego . bedziemy w kontakcie

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. może , mirkrup 23/08/03 00:12
        się zobaczymy w Londynie?
        Będę od 30 sierpnia do 12-tego września w Bracknell, pod Londynem :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL