Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32050 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy jest jakaś możliwość zablokowania rozdzielczości w Win 98 i XP , Artaa 22/08/03 09:02
chodzi mi o to aby jedyną dozwoloną rozdzielczością było
np 1024*768, i gdy włączają się np. niektóre badziewne gry i programy i chcą robić np 640*480
to aby system wyswietlał to jako 1024 i nie powalał na zamianę

(pewnie sie nie da, ale może coś w rejestrze się wydłubie?)

  1. jak ty to chcesz zrobic? , Ranx 22/08/03 09:31
    system nie moze ingerowac w aplikacje i zmieniac jej rodzialki... sam to musisz w grze wymusic..
    ludzie to maja wymagania jasna dupa....

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. właśnie chcę spowodować aby system ingerował -wymuszał , Artaa 22/08/03 09:46
      nie we wszystkich programach jest możliwosć zmiany rozdziałki

  2. Tak, da się .. , Pinokio 22/08/03 10:30
    może nie ze wszystkimi, ale ..
    alt+enter ;))

  3. włacz na stałe , jam1 22/08/03 12:25
    synchro pionwe
    jak gra moze miec taką rozdziałke w danym momęcie to bedzie miała-np. df lW wszystkie mena 640 x480 a gra juz standard 1280x1024. albo sh2 ma tylko 2 rozdziłki 640x480 lub 800x600 lub bitelffild moge ustawic wszystkie(nawet 1920x1440) oprócz 1280x1024 (nie ma w menu mojej ulubionej) i nic na to mi poradzisz.
    to bedzie tak chodzić

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    1. dzięki , Artaa 22/08/03 12:32
      wiedziałem że będzie trudno, nie mozna mieć wszystkiego
      (ale na LCD to kijowo wyglądają inne rozdzielczości niż Matrycy 1024)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL