Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31992 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jednodniowa wineta austryjacka - ile kosztuje? , poczta2003 22/08/03 12:13
Ile kosztuje taka wineta przy przekraczaniu granicy słowacko-austryjackiej ?? (chodzi mi o najtansza - na jeden dzien)

ps. przy okazji- zna ktos najwiekszy internetowy autokomis?

  1. z tego co pamietam , Mackie Messer 22/08/03 12:17
    to my mielismy kupic miesieczna i kosztowala ona cos miedzy 17-20 euro. A co do dzienych to nie pamietam czy takowe byly. Ale wkoncu nie kupilsmy i przejechalismy cala austrie bez winety.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. ja placilem chyba , McRabbit 22/08/03 12:22
      5 EURO
      ale nie pamietam czy za dzien czy za tydzien

      pozdrawiam

      rabbit@dobrze.robi.to :-))

      1. chyba masz racje , poczta2003 22/08/03 12:33
        1-dnowych nie ma . z tego co widze (ale to sa jakies stare nieaktualne strony) to winety najmniejsze sa 10-dniowe

    2. Ze tak powiem.... , dida 22/08/03 15:53
      Duzo szczescia ale coz ciesze ze sie wam udalo. kiedys mozna bylo sie wykpic ze zasuwacie tylko drogami lokalnymi ale teraz jest coraz trudniej. Naws sprawdzali 2 razy ostatnio w drodze do Insbrucka

      1. austrie przejechalismy w , Mackie Messer 22/08/03 18:11
        dwa dni. Ani razu praktycznie nie zjechalismy z autostrady. Kimnelismy sie na jednej z tych wielkich stacji - zajazdow jakie sa przy autostradzie. Dopeiprzyli sie do nas dopiero na granicy czesko -austryjackiej. Celnik chcial wymusic od nas lapowke, ale to jush inna historia..

        "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
        F. Nietzsche

  2. 10 dni minimum , MayheM 22/08/03 14:32
    i kosztuje okolo 7-8 Euro.
    Pozd

  3. Jest 10 dniowa , dida 22/08/03 15:51
    Ile nei pamietam - cos kolo 7 euro bylo w marcu lub 8. Mimimalna dlugosc to 10 dni

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL