Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36765 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HELP!!! , Dibo 22/08/03 13:58
Przez pomylke, przy instalacji windowsa xp, sformatowalem partycje nie ta co chcialem. Gdy sie polapalem w czasie tego zrestartowalem komputer. Jednak nie pomoglo... Wszystkie moje dane z D: poszly sie je.... Czy jest jakas mozliwosc odzyskania tego? Jakis program? Odzyskiwanie systemy z windowsa nic nie robi poza pokazaniem dosc ciekawego mointa, ze D: jest odlaczony lub cos takiego... lol. PROSZE O POMOC!!

-2150969-GG-

  1. Trzeba było poczekać do końca formatowania... , Remek 22/08/03 14:02
    ..i zrobić unformat. Teraz to po ptokach zapewne, jak powiedział lotnik opylający las...

  2. ree , Czarek 22/08/03 14:07
    R-Studio... i nie ma mocnych...

    ;-)

    1. niestety , kozi bob 22/08/03 14:15
      mialem podobny przypadek, nie odzyskal wszystkiego...

  3. program z norton utilities powinien pomoc... , rulezDC 22/08/03 14:10
    bodajze disc doctor

    koniec koniec koniec

    1. raczej nie... , Mackintosh 22/08/03 14:38
      ...disc doctor to odpowiednik scan disca...chyba :)

      " Życie zmusza człowieka do wielu
      czynności dobrowolnych. "

      1. Dzieki... , Dibo 22/08/03 14:46
        ...odpalilem wlasnie R-Studio. Cos robi... Skanuje. Jak sie uda to dam znac.

        Pozdrawiam

        -2150969-GG-

  4. EasyRecovery , kaczan 22/08/03 14:57
    odzyskuje bardzo ładnie. Sprawdzony!!!

  5. Ten program... , Dibo 22/08/03 15:16
    ...jest dobry (r-studio). Odnalazl i odzyskuje bodajrze wszystkie pliki, a nawet ponad... Tzn. chyba przez moja nieuwage (na pewno jest gdzies opcja), on odzyskuje mi pliki jakie mialem pol roku temu na tym dysku (!!!).

    -2150969-GG-

    1. sprawdz , kozi bob 22/08/03 15:26
      czy sa dobre ;)

  6. Musze jeszcze raz... , Dibo 22/08/03 15:39
    ...wszystko zrobic (scan, recover), poniewaz wersja demo umoziliwia tylko odzyskanie do 64kb lol................

    -2150969-GG-

    1. noo , Czarek 22/08/03 15:45
      R to komercyjny soft...

  7. Dibo- skąd ściągnąłeś r-studio ? , digiter 22/08/03 17:27
    bo widzę w google że jest kilka wersji. Podaj dokładny link.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. ver 2.1 , mirkrup 23/08/03 00:19
      na Shareaza

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL