Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44846 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Temp proca - zle wskazania , dynybol 23/08/03 16:22
Wlasnie skladam znajomemu kompa na plycie Gigabyta GA-7VT600 z procem AXP 2000+. Zamontowalem tam w miare duzy radiator a proca wysmarowalem delikatnie pasta. No i wszystko pieknie ale w biose temp procesora jest pokazywana na 99 STOPNI !!!!. Wszystko dziala normalnie radiator jest letni a nie goracy, wiec moje wnioski sa takie ze to bledne wskazania podawane przez plyte. Przeciez chyba przy tej temp. to powiniem pojsc z "dymem" ten procesor.
Mam racje czy moze sie myle????.

Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
wiesz co znaczy rozumieć.

  1. A jakie to są stopnie? , Sith 23/08/03 16:25
    Moze Kelwina (czy coś takiego) - z tego co pamiętam to wychodziłoby 99-74=25 ????

  2. jak dla mne to celsjusza , dynybol 23/08/03 16:32
    Tez sie nad tym zastanawialem, ale jest napisane 99 male koleczko u gory kolo ostatniej 9 i literka "C" - no wiec dla mnie to wyglada jak celsjusz.

    Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
    wiesz co znaczy rozumieć.

    1. mialo byc pod odpowiedzia Sith'a , dynybol 23/08/03 16:34
      :((

      Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
      wiesz co znaczy rozumieć.

  3. Czasem w takich przypadkach pomaga aktualizacja BIOS-u , bwana 23/08/03 17:41
    a poza tym moze SpeedFan albo MotherBoard Monitor pokaza prawidlowa temperature - zanim zabierzesz sie za BIOS, sprobuj z jednym z tych programow. A jeszcze najpierw sprawdz, czy radiator nie jest goracy (organoleptycznie, znaczy palcem).

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  4. Ciekawie nie jest :( , dynybol 23/08/03 19:20
    W windowsie temperatura pokazywana jest na poziomie 74-76 stopni celsjusza. Radiator przy doktyku jest letni (nie goracy). SpeedFan pokazuje temp1, temp2, temp3 kolejno:37, 30, 76. Ale !!! Przy instalacji windy w pewnej chwili bylo nagle pare sygnalow wydanych przez pc-speaker'a poczym komputer sie nagle wylaczyl. Pozniej juz sie to nie powtorzylo. I co teraz myslicie??

    Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
    wiesz co znaczy rozumieć.

    1. to wyglada jakby zadzielalo , yorg5 23/08/03 20:02
      zabezpieczenie plyty przed przegrzaniem proca, sprawdz temp. przy ktorej sie wylacza. i sprawdz czy pasty termoprzewodzacej dales wystarczajaco duzo, lub przyleganie radiatora (pamietasz twojego durona? :P )

      The Borg's frightening appearance
      may scare small children.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL