Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 45154 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka nagrywarka DVD ?? , Piapia 23/08/03 23:30
tak patrze po cenach, ladnie tanieja, moze juz czas najwyzszy;-)

Jaka nagrywarke polecacie, jaka uzywacie, wady -zalety????

Wiem ze sa rozne standardy zapisu, ktora nagrywarka obsluguje je wszystkie?

pozdrawiam
ps. szukalem w archiwum, ale jest tylko o playerach

"Człowiek się starzeje bo się
nie bawi" B&W
gg40609

  1. wstrzymaj sie do przyszlego roku , glewik 24/08/03 00:41
    bo jeszcze nie warto chyba ze masz taka potrzebe lub chcesz sie chwalic przed znajomymi

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. ja polecam , Ponczo 24/08/03 01:12
    Pioner DVR-106D (dwu formatowa), jak masz więcej kasy to nic prócz Sony DRU500A, jeżeli chcesz zaoszczędzić wybierz nagrywarkę jedno-systemową, najlepiej DVD-R(W), bo nośniki są znacznie tańsze.

    -=|GG:1668081|=-

  3. Jak mozesz to sie wstrzymaj (warto) , speed 24/08/03 02:10
    Na dzisiaj nagrywarke formatu + 4x4x12 i 16x10x32 mozna kupic unas za 140.00$cn a Sony DW-U10A (dwy formatowa) za 250.00$cn tak ze za jakis czas te ceny przyjda do was ,Z tego co widze to dwyformatowe (dobre nagrywarki za 2-3 miesiace beda w cenie okolo 150.00$cn a to juz dosc dobra cena .

  4. niedawno kupiłem TDK dwuformatową, działa super , Kalkin 24/08/03 22:22
    w środku jest NEC1300,
    na poczatku nie nagrywala płytek robionych przez PRINCO, po zmianie biosu, nagrywa wszystko;
    wydałem na nią 1050 w sklepie
    pare dni temu na cdrinfo ukazał się jej test - tylko że zapomnieli przetestowac najważniejszej rzeczy - zapisu płytek DVD - ale reszta testu jest ok
    oczywiscie pokazły się biosy region-free :)

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL