Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44880 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z eDonkeyem 2000 , mounty 24/08/03 01:25
Witam. Kilka dni temu zainstalowałem wspomnianego wyżej eD2k. Wszystko byłoby super gdyby nie jeden poważny feler. Mianowicie zawsze gdy go odpalę po jakimś czasie zawiesza mi cały net. Muszę wtedy restartować serwer bo kolesie, którzy są podpięci do mua SDI ślą sms-y, że nie ma netu. Nie mam pojęcia o co chodzi i jak sobie z tym poradzić. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam

  1. jeżeli , mirkrup 24/08/03 01:55
    współużytkujesz SDI, to podaruj sobie programy P2P.

  2. dlaczego? , mounty 24/08/03 02:25
    :( .

    Pozdrawiam

    1. może ustaw maksymalny transfer na niższym pozimie! , Seba78 24/08/03 06:02
      może ustaw maksymalny transfer na niższym pozimie, bo prawdopodobie zajmujesz całe pasmo! weź sobie max z 4 kilo... trudno, będzie powoli, ale innym też coś musi zostać

      www.nieruchomosci-gil.pl

      1. ale to nie o to chodzi , mounty 24/08/03 12:44
        maksymalny transfer ustawiam na 5 kb/sek. ale i tak serwer się zawiesza :(

        Pozdrawiam

  3. sprobuj , atay 24/08/03 10:24
    eMule, moze to rozwiaze Twoj problem.

    _- Atay -_

    1. a linki z edonkeya 2000 , mounty 24/08/03 12:45
      będą w nim działać ???

      Pozdrawiam

      1. tak , atay 24/08/03 13:12
        bezproblemowo, nawet lepiej

        _- Atay -_

        1. a jaki adres ma strona , mounty 24/08/03 13:38
          domowa emule ??

          Pozdrawiam

          1. heh ... , atay 24/08/03 14:16
            zanim zapytasz - www.google.pl
            to na przyszlosc, a jesli o molka chodzi to polecam wersje emule plus, do sciagniecia stąd:
            http://www.emuleplus.tk/
            ta mi sie spodobala to przy niej zostałem :)

            _- Atay -_

  4. Router linuxowy ? , Godmaker 24/08/03 14:58
    SDI jest zapewne rozdzielane przez jakiś linuxowy wynalazek typu freesco ? Nie wiem dlaczego ale edonkey / emule tak właśnie działają na małe routery linuxowe :-/

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

    1. tak , mounty 24/08/03 15:20
      Serwer jest na freesco :(

      Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL