Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54307 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kupuje nagrywarke DVD, co wybrać? , Pio123 25/08/03 01:18
Zastanawiam się nad NEC ND1300. DVD+/- 4x. Głównie robię backup, a do nagrywania zwykłych płytek używam osobnej nagrywarki.
Do wyboru mam Teac DVD+/-RW DV-W50DK i Pioneer DVD+/-RW DVR-106 o tych samych parametrach i zbliżonej cenie. A może nie dualna, tylko pozostać przy DVD- oszczędzając ok. 170 zł?

ABIT IP35 Pro 3RD EYE | E2160 1.8@3.3
2GB DDR II |GF8800 GT |7200.12 2x500GB

  1. Ja bym wybrał... , Cdsee 25/08/03 02:00
    nagrywarkę DVD-/+RW

    1. a tak serio , Cdsee 25/08/03 02:04
      to zalezy, jak juz było napiane
      ze kazdy mowi ze lepsza jest ta ktora sam ma.
      Np. ja mam Teac stara nagrywarka, ale do tej pory nie miałem zadnych klopotow z nia...
      Tylko znowu nowe chyba 52x maja juz podzespoly ASUSa...

  2. j.n. , Kalkin 25/08/03 02:41
    http://twojepc.pl/boardPytanie50500.htm#4

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. No to jest NEC , Pio123 26/08/03 01:04
      Wrzuciłem nowy bios 1.07 i jak na pierwsze nagranie 4GB na taniej bo za 6zł płytce, wszystko sprawuje się ok. Veryfikacja przeszła bez najmniejszych zacieć. Te napedy oprócz TDK wkłada do swoich produktów z tego co widze także IOMEGA.
      Ceny nośników +/- prawie takie same, za to wybór większy :)

      ABIT IP35 Pro 3RD EYE | E2160 1.8@3.3
      2GB DDR II |GF8800 GT |7200.12 2x500GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL