Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 58046 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[DLA ODWAŻNYCH] Fresh Diagnose 6.20 , Shadow1 25/08/03 10:38
Jeżeli jesteście odważni to zainstalujcie ten programik diagnostyczny.
A następnie włączcie benchmark pamięci RAM.

http://www.freshwebmaster.com/files/diagnose.exe

P.S.
Ale radzę najpierw pozamykać wszystkie programy (np. P2P)

U mnie:
- kompletnie zniszczyło Kazee
- wywaliło połowe Matrixa Reloaded AC3 na eMule (grrrrrrr)
- pokrzyżowało kilka plików na twardzielu (ale nic poważnego)

Kto odważny niech sprawdzi ;)

I WANT TO BELIEVE

  1. Aha ;) , Shadow1 25/08/03 10:40
    A cała ta demolka odbyła się na systemie Win Server 2003 ;)

    I WANT TO BELIEVE

    1. masz nauczke ;> , NimnuL-Redakcja 25/08/03 14:17
      przed nastepnym eksperymentem zrobisz obraz calego dysku Ghostem i wypalisz na dyskietkach :)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. mnie atakuja inaczej... , Ament 25/08/03 10:53
    kiedys cos sciagalem z ich strony firmowej i niepotrzebnie podalem mail - teraz codziennie rano juz wiem ze wlasnie wyszedl nowy FreshDiagnose albo inny tool:(((

    I
    -AMENT-
    I

    1. hehe tez to mialem :) , ViS 25/08/03 11:06
      i nigdzie nie widzialem mozliwosci wypisania sie
      ale od paru miesiecy juz spokoj, zapomnieli czy jaki czort :))

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. no wlasnie , Ament 25/08/03 14:40
        szukalem na ich stronach i nigdzie nie ma wycofania sie - nawet im kiedys odpisalem ale cisza. Przynajmniej mam nauczke i juz nigdzie maila nie podaje...

        I
        -AMENT-
        I

        1. niom ja nie zapytam , Wasabi 25/08/03 17:06
          czy tak ciezko wpisac na ich maila regole filtrujaca do programu mailowego ??

          Nothing to see here

          1. a wiesz ze , Ament 25/08/03 17:54
            ciezko bo nawet o tym nie pomyslalem:(

            I
            -AMENT-
            I

  3. wspólczuje... , martinezz 25/08/03 14:59
    ale używam ich softu - dokładnie Fresh Download
    i nie mam do niego jakichkolwiek zarzutów.
    A co do "zasypywania" skrzynki to fakt - spam!!! ;)

    vaio fz11l

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL