Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 58181 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kontroler SCSi Adpaptec AHA 2940 & boot plyty win Xp , Nepomucen 25/08/03 16:15
Nie moge uruchomic plyty Bootowalnej Win Xp podczas startu, korzystam z cd-roma Nec-a na kontrolerze SCSi jak wyzej w tytule. Dodam ze ta sama plyta rusza na innych komputerach, a powyzsza konfiguracja bez problemowo umozliwia rozruch plyty Win 98 SE . W czym problem ?

Nepomucen

  1. a czy w biosie kontrolera masz włączone poszukiwanie płyty bootującej ? , Kalkin 25/08/03 16:20
    możesz też mieć okrojony kontroler ( 2920 albo 2940 bez biosu ) wtedy nie uruchomisz z płyty...

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. Nie doczytałeś... , Remek 25/08/03 16:25
      " powyzsza konfiguracja bezproblemowo umozliwia rozruch plyty Win 98 SE "

    2. WLACZONE , Nepomucen 25/08/03 16:25
      Tak jest , jest wlaczone , nawet wyswietla sie komunikat o wykryciu plyty bootowalnej, dalej pojawia sie komunikat BIOS NOT INSTALLED

      Nepomucen

  2. tak, nie doczytałem - z tego co pamietam włącz obsługę "int13" , Kalkin 25/08/03 16:37
    ale mogę się mylić, dawno nie uruchamiałem scsi

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  3. Odnalazlem funckje , Nepomucen 25/08/03 16:57
    ...INT13 Extensions , ale jaks sie okazuje byla ona wlaczona.
    Bios zauktualizowalem do wersji 1.23
    Podam caly komunikat jaki mi sie wyswietla , moze komus cos na mysl nasunie:

    A bootable CD-roms detected in your cd-room
    The boot sections on your bootable cd-rom are :
    0.Default entry
    No scsi boot device
    Bios not installed

    Nepomucen

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL